Wyzwanie adwentowe

Codziennie przez 24 dni otwieraj razem ze mną kolejne okienko kalendarza adwentowego i naucz się kolejnej porcji słów z języka włoskiego!


Na czym polega wyzwanie?

Codziennie rano będę otwierała na Instagramie nowe okienko z kalendarza adwentowego i będę opowiadała coś po włosku. Zawsze przygotuję też grafikę z nowymi wyrażeniami i trudnymi słowami oraz małe zadanie dla Ciebie.

Także codziennie w południe dostaniesz maila z transkrypcją tego co mówiłam rano, czasem będą tu też dodatkowe materiały i przydatne linki do dodatkowych treści i ćwiczeń.

Wyzwanie jest darmowe i jedyne czego potrzebujesz to chęci do nauki i dostępu do Internetu. Możesz brać udział oglądając to, co będę publikować na Instagramie w Relacjach lub otwierając wiadomości mailowe ode mnie.

Dodaj mnie do obserwowanych na Instagramie

Ile trwa wyzwanie?

Wyzwanie potrwa od 1 do 24 grudnia 2020 roku.

Czy potrzebujesz Kalendarza Adwentowego?

To już zależy od Ciebie 🙂 Kalendarz Adwentowy ma to do siebie, że każdy numerek oznacza inny dzień. Jeśli zdecydujesz się na własny kalendarz z łatwością ocenisz ile dni systematycznej nauki udało Ci się zrobić. Oczywiście nie jest niezbędne to samego udziału w wyzwaniu.
Ja będę korzystać z Kalendarza ze smakową kawą i herbatą od Cup&You. Nie mogę się doczekać, aż spróbuję wszystkie te smaki!

Ciao!

Nazywam się Paulina Kania. Wychowałam się we Włoszech jako dwujęzyczne dziecko, ale to język włoski traktuję jako ojczysty. 
Po maturze zdecydowałam się na studia w Polsce. Praktycznie od razu rozpoczęłam pracę jako nauczyciel języka włoskiego – początkowo w szkołach językowych a z czasem prywatnie (stacjonarnie i online). 
Po studiach postanowiłam zostać w Polsce i kontynuować moją pasję 🙂 Uwielbiam dzielić się moją wiedzę i uczyć języka włoskiego.

Shopping Cart
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Przewiń do góry