Wyzwanie adwentowe

Zapraszam Cię do wspólnego grudniowego wyzwania. Wrócimy na chwilę do czasów, kiedy z niecierpliwością jako dzieci otwieraliśmy kolejne okienko kalendarza adwentowego.

Tym razem będzie to interaktywny kalendarz w iście włoskim stylu, a zamiast czekoladek czekać na Ciebie będą nowe wyrażenia i zdania do nauki włoskiego, kody rabatowe oraz ciekawe zadania do wykonania. Jestem pewna, że to będzie niesamowite 24 dni.

Dołączysz?

Na czym polega wyzwanie?

Od 1 grudnia codziennie przez 24 dni otwierać wraz ze mną będziesz okienka interaktywnego kalendarza adwentowego. Każde kolejne okienko skrywać będzie dawkę wyrażeń i zdań z języka włoskiego!  

Ale to nie wszystko! Czekać na Ciebie będą również ciekawe zadania muzyczne, filmowe czy mini ćwiczenia oczywiście po włosku! A wisienką na torcie będą kody rabatowe ukryte w niektórych okienkach! Kody ważne będą tylko w danym dniu, więc warto otwierać kalendarz codziennie.

Wyzwanie jest całkowicie darmowe i jedyne czego potrzebujesz to chęci do nauki i dostępu do Internetu. Po zapisie na wyzwanie 1 grudnia otrzymasz na swojego maila link do interaktywnego kalendarza adwentowego.

Dodatkowo otrzymasz przygotowany dla Ciebie adwentowy plik, którego możesz użyć do zapisania i utrwalenia poznanego materiału. Świetnie sprawdzi się po zakończeniu wyzwania na powtórkę!

Jestem pewna, że wytrwasz i codziennie, aż do 24 grudnia systematycznie będziesz otwierać kolejne okienka.

Dla kogo jest wyzwanie?

Podejmij wyzwanie, jeśli zależy Ci na systematycznej nauce języka włoskiego. I nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz naukę. To może być dla Ciebie ekscytujące wyzwanie.  

Praca przez 24 dni codziennie z językiem włoskim to dobry początek, aby wejść na drogę systematyczności. Uwierz mi, że nawet 15 minut dziennie wystarczy Ci, aby swoją włoską przygodę rozpocząć całkiem na serio! 

A jeśli uczysz się już włoskiego to wyzwanie będzie świetnym dodatkiem do Twojej nauki! 

W każdy weekend na moim Instagramie zrobię małe podsumowanie całego tygodnia wyzwania. Więc nie zapomnij dodać mnie do obserwowanych na Instagramie. Będziesz mieć okazję skomentować lub o coś dodatkowo zapytać.  

Mam nadzieję też, że będziesz dzielić się ze mną wrażeniami i oznaczysz mnie na Stories czy Reels.

Powodzenia! 

Dziękuję za udział w Wyzwaniu Adwentowym

Wyzwanie dobiegło już końca.

Interaktywny kalendarz nie jest już dostępny, ale to nic straconego. Masz szansę wykupić dostęp do pełnej wersji wyzwania. To wersja rozszerzona o dodatkowe materiały i bonusy, a samo wyzwanie możesz wykonać w dowolnym terminie lub do niego wrócić w ramach powtórki.

A na koniec wyzwania?

Gdy skończysz wyzwanie pamiętaj, aby podzielić się ze mną swoją opinią. To dla mnie bardzo ważne i będę Ci ogromnie wdzięczna! 

A jeśli wyzwanie to dla Ciebie za mało, to pamiętaj, że Po Prostu Włoski to ogromna biblioteka darmowych treści do nauki, które znajdziesz na Blogu. Ciekawe i pełne merytoryki szkolenia, e-booki i poradniki w Sklepie, które przybliżą Cię do Twojego celu. Znajomości języka włoskiego.  

I przede wszystkim Klub Włoskiego, czyli platforma, na której znajdziesz wszystkie potrzebne materiały do nauki, wsparcie lektora, dostęp do kursów i nie tylko. W Klubie znajdziesz też wyzwanie adwentowe w wersji rozszerzonej! A oprócz niego pozostałe wyzwania, które cieszą się ogromną popularnością: Wyzwanie „3 tygodnie z włoskim”, Wyzwanie serialowe czy Wyzwanie “Przełam się: parla italiano!”. 

Ciao!

Kocham Włochy i język włoski, a na dodatek jestem native speaker’em.
Większość dzieciństwa spędziłam we Włoszech i tam ukończyłam szkołę (łącznie z maturą). Dopiero na studia zamieszkałam w Polsce! I tak już tu zostałam !
Jednak bardzo szybko zauważyłam, że tęsknię za językiem włoskim, więc zaczęłam udzielać korepetycji… no i zaczęło się na całego!
Praktycznie od razu rozpoczęłam pracę jako nauczyciel języka włoskiego – początkowo w szkołach językowych, a z czasem prywatnie (stacjonarnie i online).  
Po studiach postanowiłam zostać w Polsce i kontynuować moją pasję. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą i uczyć języka włoskiego. 

Pamiętaj! Nauka nie musi być nudna i chcę Ci to udowodnić! 

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top