Aktualizacja danych

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to prawdopodobnie chcesz zmienić zgody jakie mi udzielałeś podczas zapisu na newsletter. Opowiem Ci krótko czy one się różnią i do czego są one potrzebne – wtedy bardziej świadomie możesz podjąć decyzję.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych związana jest ściśle z możliwością realizacji określonego przeze mnie celu. Celem tym może być dostarczenie Ci newslettera, linku do webinaru, darmowych materiałów (planery językowe, dodatkowe ćwiczenia…) itd. Jeśli nie wyrazisz zgody na taką komunikację, nie będę mogła dostarczyć Ci newslettera albo zamówionego przez Ciebie prezentu.

Drugi checkbox to zgoda na komunikację handlową. Związana jest ona ściśle z moimi ofertami, kursami itd. Jeśli nie wyrazisz takiej zgody, nie otrzymasz ode mnie wiadomości, w których opowiem Ci o nowych produktach czy szkoleniach.

 Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top