baner wysyłkowy poprostuwloski

Dominika Maruszewska jest autorką bloga Och!Milano, który stworzyła z miłości do Polski i ludzi szukających w Mediolanie czegoś więcej niż tylko katedry Duomo i galerii Wiktora Emanuela II (Galleria Vittorio Emanuele II).

W Mediolanie mieszka od 2014 roku. Po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu kupiła bilet w jedną stronę i postanowiła spróbować swoich sił na obczyźnie. Swoją włosko-polską rzeczywistość stworzyła w Mediolanie zupełnie od zera: znalazła pracę, nauczyła się języka włoskiego, poznała włoskich przyjaciół i odnalazła w nowej rzeczywistości. Ma tu swój dom. Wyjazd i zamieszkanie we Włoszech uważa za największą i najlepszą przygodę swojego życia.

Dominika jest autorką czterech przewodników po Mediolanie, które zabiorą Was w podróż po mieście poza turystycznym szlakiem. Wszystkie miejsca i ciekawostki są nieoczywiste, znane tylko mieszkańcom Mediolanu, prawdziwym milanesi. Jak mówi Dominika: Mediolan to nie tylko Piazza Duomo!

Więcej informacji o autorce znajdziecie na blogu oraz w jej mediach społecznościowych:

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Twój koszyk

Kategorie produktów

Polecane produkty

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top