Dzięki za dołączenie do mojej listy mailingowej! Pobierz planer :)

Po Prostu Włoski - lekcje włoskiego online

Obiecuję, że nie będę wysyłać spamu i w każdej chwili będziesz mógł się z niej wypisać, ale pamiętaj – bonusy są tylko dla zapisanych 😉 ten planer to tylko jeden z nich.

Dzięki temu:

– dostaniesz informację o nowych wpisach na blogu

– dostaniesz dostęp do dużej ilości materiałów, które nie będą dla wszystkich dostępne

– będziesz miał wpływ na to, co będzie publikowane na blogu

 

WAŻNE: Na podany przez Ciebie adres wysłany został e-mail powitalny.
Jeśli nie widzisz go w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder SPAM lub Oferty i dodaj mnie do listy zaufanych adresów, aby w przyszłości dostać moje wiadomości 😉

 

Co do planera:

1. to są tylko propozycje – możesz dostosować planer do swoich potrzeb i tego co najbardziej lubisz

2. ustal sobie CEL na ten miesiąc – niech to będzie konkretny cel, mierzalny. Cel pt. “chcę płynnie mówić” jest zbyt ogólny żeby móc go w ciągu miesiąca zweryfikować; dobrym celem może być np. “będę prawidłowo używać czasu x” (jako x wstaw czas, nad którym pracujesz) albo “potrafię opowiedzieć co robiłam podczas dnia”.

Cel to jest coś, czego nie mogę Ci narzucić, ale jeśli potrzebujesz mogę pomóc Ci go określić – wystarczy, że do mnie napiszesz. Ustawienie celu pomoże odpowiednio utrzymać motywację, więc koniecznie od tego zacznij.

 

Pobierz planer

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Shopping Cart
Przewiń do góry