baner wysyłkowy poprostuwloski

Specjalnie dla Was stworzyłam wyjątkowe i niepowtarzalne kalendarze. Znajdziesz wśród nich kalendarze ważnych dat w pięciu uroczych wzorach. Został on zaprojektowany z myślą o wieloletnim użytkowaniu bez konieczności corocznego nanoszenia notatek na nowy kalendarz. Nie przejmuj się jeśli nie znasz włoskiego – każdy z nich ma również polską wersję językową. Takiej ozdoby na ścianie pozazdrości Ci niejeden gość!

Z myślą o osobach, dla których kalendarz to coś więcej niż kartka z numerem dnia i miesiąca przygotowałam fantastyczny kalendarz przyimkowy. Pozwala on nie tylko na tworzenie własnych notatek ale również przypomina o polskich i włoskich świętach, motywuje do codziennej nauki, pomaga w utrwaleniu włoskich przyimków a przede wszystkim zachwyca widokami prosto z Italii.

Dodatkowo, czując już w powietrzu magię świąt, wyczarowałam świąteczne pakiety prezentowe. Świetnie sprawdzą się jako upominek dla siebie lub bliskiej osoby.

Brzmi kusząco? Więcej szczegółów znajdziesz poniżej, klikając w zdjęcie wybranego produktu.

Twój koszyk

Kategorie produktów

Polecane produkty

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top