baner wysyłkowy poprostuwloski

Martyna DomareckaCiao! Nazywam się Martyna Domarecka, jestem magistrem filologii włoskiej, tłumaczem specjalistycznym i lektorką oraz założycielką szkoły języka włoskiego Con Passione.

Moja przygoda z językiem włoskim zaczęła się bezpośrednio we Włoszech, gdy wyjechałam na Erasmusa do Genui. Uwierz mi, mojej znajomości języka daleko było do idealnej.

Od tamtego czasu postanowiłam dowiedzieć się, co sprawia, że nauka przynosi oczekiwane rezultaty i co zrobić, by zacząć MÓWIĆ w języku obcym.

Przez lata uczyłam osoby w każdym wieku oraz na różnych poziomach zaawansowania. Sukces i progresso każdego mojego ucznia są dla mnie powodem do radości i satysfakcji. Podczas swojego prawie 10-letniego doświadczenia miałam do czynienia z wieloma wyzwaniami, którym udało mi się sprostać i uwierz mi: jesteś w dobrych rękach.

Twój koszyk

Kategorie produktów

Polecane produkty

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top