baner wysyłkowy poprostuwloski

W sklepie znajdziesz niezwykłe i autorskie gadżety, dzięki którym włoskie akcenty będą mogły umilać Ci dzień! Znajdziesz tutaj m.in. unikatowe torby bawełniane z napisem lub grafiką, które mogą Ci towarzyszyć w codziennych zakupach. Ceramiczne kubki z których możesz wypić kawę o poranku lub podarować najbliższej Ci osobie. Kalendarze ważnych dat w dwóch wersjach językowych i pięciu niepowtarzalnych wzorach! Jak również gadżety, który wspomogą Twoją codzienną naukę m.in. kolorowe naklejki, wyjątkowe włoskie kołozeszyty oraz wiele zestawów do nauki. Przede wszystkim znajdziesz tu hit sklepu czyli słodkie i ciągnące się Krówko-fiszki. W których ukryte jest nowe wyrażenie do nauki.

Jeśli fascynują Cię Włochy i chcesz pochwalić się swoją pasją wśród znajomych i rodziny lub znasz jakiegoś italiomaniaka – to z pewnością miejsce dla Ciebie!

Twój koszyk

Kategorie produktów

Polecane produkty

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top