O mnie

Ciao!

Nazywam się Paulina i  Włochy to moja druga ojczyzna – tam spędziłam większość swojego życia. Dopiero po maturze zdecydowałam się na powrót do Polski, ponieważ od zawsze bardzo chciałam tutaj studiować.

Początki w Polsce nie były  łatwe, ale wiedziałam jedno – język włoski ciągle był dla mnie bardzo ważny, więc nie chciałam stracić z nim kontaktu będąc w Polsce. Dlatego zaczęłam udzielać pierwszych korepetycji…no i się zaczęło 🙂

2013 – 2017

Korepetycje

Dotychczas uczyłam w szkołach językowych,  jednak w pewnym momencie mojego życia postanowiłam postawić na swoje. Tak rozpoczęłam lekcje indywidualne (przede wszystkim online), które nadal są moim głównym obszarem zainteresowań. Wszelkie informacje o nauce ze mną znajdziesz w zakładce lekcje włoskiego.

2013 – 2017
Luty 2017

Potem przyszedł czas na bloga

Zainspirowały mnie do tego właśnie indywidualne lekcje włoskiego i trudności pojawiające się u wielu osób – ciągle te same problemy, u każdego.
Początkowo opisywałam tutaj różne problemy językowe oraz ciekawostki. Obecnie znajdziesz na blogu również całe serie wpisów, podzielone na poziomy zaawansowania oraz bloki tematyczne.

Luty 2017
Marzec 2017

Social media

Z czasem przeniosłam swoją działalność również do social mediów, więc „Po prostu włoski” znajdziesz na Facebooku i Instagramie. Teraz to tam jestem najbardziej aktywna, dlatego serdecznie zapraszam Cię do dołączenia aby być zawsze na bieżąco.

Marzec 2017
Grudzień 2018

Sklep internetowy

W 2018 roku rozszerzyłam działalność i otworzyłam sklep internetowy, w którym znajdziecie moje autorskie produkty, zarówno typowo naukowe, jak również luźno związane z językiem włoskim i Włochami w ogóle –  koniecznie sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie 😊

Grudzień 2018
Październik 2019

Platforma online

To kolejny etap rozwoju mojej firmy, kolejne możliwości jakie chcę dać większej liczbie osób. Dzięki platformie więcej osób może skorzystać z mojego wsparcia, a moje lekcje indywidualne są ciekawsze.

Październik 2019

Mam nadzieję, że moje wpisy będą pomocne zarówno dla osób zafascynowanych tym językiem jak i dla tych, którzy mają jakieś problemy ze zrozumieniem niektórych rzeczy lub wątpliwości związane ze słownictwem czy gramatyką. Co jakiś czas publikuję również posty związane z życiem we Włoszech, ich tradycjami i zwyczajami, bo przecież Włochy to nie tylko nauka, ale i kultura 😉

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej o mnie lub o tym, jak osiągać cele to przeczytajcie wywiad ze mną na blogu Żyję z Pasją 🙂

W jednym z prowadzonych przeze mnie, cotygodniowych spotkań Chiacchiere italiane również opowiadam o sobie w formie Q&A po włosku 🙂

Pamiętajcie, że piszę dla Was!

Więc mile widziane są opinie i w ogóle taka wiadomość zwrotna – co się podoba, co nie, czego chcecie więcej, a co jest do zmiany.

Jeżeli chcesz zgłosić propozycję na post lub chcesz dać mi feedback to pisz śmiało 🙂

Blog

Sklep

Platforma

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top