Lekcje włoskiego

Zajęcia indywidualne z języka włoskiego

  • zajęcia indywidualne odbywają się online, najczęściej przez Skype
  • godzina lekcyjna u mnie to 60 minut, ale istnieje możliwość umówienia się na wielokrotność 30 minut
  • uczę włoskiego na każdym poziomie zaawansowania
  • przygotowuję do egzaminów językowych i matury
  • lekcje ze mną to nie tylko przerabianie włoskiej gramatyki, ale przede wszystkim praktyczne podejście do języka

Opinie moich kursantów

Często zadawane pytania:

Jak zgłosić się na lekcje?

Żeby zgłosić się na lekcję proszę o uzupełnienie formularza oraz podpisanie go. Następnie należy wysłać go mailem lub tradycyjną pocztą na adres podany w pierwszym punkcie formularza.
Formularz spełnia wymagania jakie nakłada na mnie RODO żeby poinformować Cię o tym, kto zarządza Twoimi danymi oraz daje Ci możliwość udzielenia mi zgód na kontakt z Tobą.

Pobierz formularz
 
Proszę również o zapłatę z góry jeśli chodzi o pierwszą lekcję (jeśli chodzi o kolejne płatności to możemy umówić się na pierwszym spotkaniu).
W przypadku gdyby się okazało, że jednak nie znaleźliśmy terminu, który pasuje zarówno mi, jak i Tobie to oczywiście zwracam zaliczkę.

Czego potrzebuję do lekcji?

Uczę online więc potrzebujesz komputera i połączenia z Internetem.

Czy lekcje są dla mnie jeśli potrzebuję pomocy przy konkretnych zagadnieniach?

Zdecydowanie tak, indywidualne podejście do każdego z kursantów zapewnia dopasowanie treści i metod w zależności od potrzeb.

Jak wygląda pierwsza lekcja?

Pisałam o tym tutaj.

Mam nieregularne godziny pracy. Czy to problem?

Z niektórymi osobami mam stałe terminy co tydzień, ale znaczna większość osób ma dokładnie taką sytuację więc ustalamy z tygodnia na tydzień termin, który pasuje obu stronom.

Jakie są wolne terminy?

Myślałam o wprowadzeniu rezerwacji poprzez stronę, ale to by się nie sprawdziło ponieważ większość lekcji prowadzę w elastycznych godzinach (czyli takich, które są zmienne z tygodnia na tydzień). Żeby dowiedzieć się kiedy mam wolne terminy najprościej jest się ze mną skontaktować.
Zwykle lekcje prowadzę w godzinach 10-20 od poniedziałku do środy, więc jeśli masz czas np. tylko rano przed godziną 10 lub w weekend to raczej nie znajdziemy terminu, który będzie pasował obu stronom. Zdarza mi się prowadzić lekcje poza podanymi wyżej terminami, ale to są raczej jednorazowe sytuacje (np. dla konsultacji specjalistycznych lub odrobienia zajęć).

Co jeśli mam jeszcze jakieś pytanie?

Napisz do mnie 😉

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top