baner wysyłkowy poprostuwloski

Dział “Materiały do nauki” to część sklepu dedykowana dla osób, którym na co dzień towarzyszy nauka języka włoskiego. Bez względu na to, czy występujesz tutaj w roli ucznia czy nauczyciela na pewno znajdziesz przydatne materiały do nauki czy pracy, które poprawią Twoją efektywność i przy okazji ucieszą oko unikatową szatą graficzną.

A może dopiero chcesz rozpocząć włoską przygodę z językiem? Myślę, że nie zawiedziesz się ilością materiałów do nauki. Przygotowałam książki i e-booki w zależności od tego jak lubisz się uczyć 😉 Poradniki, zeszyty ćwiczeń i materiały wizualne. Czyli wspaniałe Infografiki, które zawierają podsumowanie różnych czasów czy trybów. Otoczone autorskimi grafikami, aby umilić Ci naukę i pomóc szybko przyswoić dany temat.

Natomiast jeśli myślisz o nauce na poważnie to przygotowałam wspaniałe pakiety na start lub uzupełniające już pozyskaną wiedzę. Możesz też tworzyć swoje własne zestawy i wybrać to czego aktualnie potrzebujesz. Zestawy świetnie sprawdzą się też w formie prezentu dla bliskiej Ci osoby, która chce zacząć lub kontynuuje już romans z włoskim 😉

Dlatego zachęcam Cię do zapoznania się z przygotowaną przeze mnie ofertą. Możesz w tym celu użyć przygotowanych przeze mnie kategorii lub po prostu przejrzeć całą zawartość tego działu.

Buon divertimento!

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Przewiń do góry