baner wysyłkowy poprostuwloski

Dział “Materiały do nauki” to część sklepu dedykowana dla osób, którym na co dzień towarzyszy nauka języka włoskiego. Bez względu na to, czy występujesz tutaj w roli ucznia czy nauczyciela na pewno znajdziesz przydatne materiały do nauki czy pracy, które poprawią Twoją efektywność i przy okazji ucieszą oko unikatową szatą graficzną.

A może dopiero chcesz rozpocząć włoską przygodę z językiem? Myślę, że nie zawiedziesz się ilością materiałów do nauki. Przygotowałam książki i e-booki w zależności od tego jak lubisz się uczyć 😉 Poradniki, zeszyty ćwiczeń i materiały wizualne. Czyli wspaniałe Infografiki, które zawierają podsumowanie różnych czasów czy trybów. Otoczone autorskimi grafikami, aby umilić Ci naukę i pomóc szybko przyswoić dany temat.

Natomiast jeśli myślisz o nauce na poważnie to przygotowałam wspaniałe pakiety na start lub uzupełniające już pozyskaną wiedzę. Możesz też tworzyć swoje własne zestawy i wybrać to czego aktualnie potrzebujesz. Zestawy świetnie sprawdzą się też w formie prezentu dla bliskiej Ci osoby, która chce zacząć lub kontynuuje już romans z włoskim 😉

Dlatego zachęcam Cię do zapoznania się z przygotowaną przeze mnie ofertą. Możesz w tym celu użyć przygotowanych przeze mnie kategorii lub po prostu przejrzeć całą zawartość tego działu.

Buon divertimento!

Twój koszyk

Kategorie produktów

Polecane produkty

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top