Aktualności

Aktualności

 • Zobacz jak dużo dzieje się na Dzień Dziecka!

  🥳Dzień Dziecka to przede wszystkim niespodzianki i wielki uśmiech na twarzy. I dziś też tak będzie w Po Prostu Włoski! Sporo nowości, które mam nadzieję, również wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

  ‼Mam dla Ciebie trzy ważne informacje‼

  1⃣Premiera kursu “Bambini, jedziemy do Włoch!” – to pigułka wiedzy o podróżowaniu z dziećmi autorstwa Karoliny z Język włoski na dobranoc, która podróżowanie ze swoją trójcą opanowała do perfekcji. W kursie podzieli się (nie tylko) swoimi tipami i sposobami na podróżowanie bez stresu i spiny.

  Czy z dziećmi to możliwe? Ovviamente! Sprawdźcie szczegóły kursu!

  2⃣ Aktualizacja Kursu Przedwyjazdowego – Włoski w podróży. Tak dużej aktualizacji materiałów w kursie nie było już dawno, więc jeśli szukacie kursu, dzięki któremu odnajdziecie się we Włoszech w prawie każdej sytuacji, to właśnie go znaleźliście 😊 Kurs polecam nie tylko osobom planującym włoskie wojaże, ale też osobom, które chcą się nauczyć podstaw włoskiego, bez zbędnych na początku zasad gramatyki.

  To coś dla Ciebie? Sprawdźcie szczegóły!

  3⃣ Otwarcie drzwi do Klubu włoskiego w ramach subskrypcji rocznej i półrocznej. Dostałam masę pytań i w końcu jest! Otwieram ponownie możliwość zakupu subskrypcji rocznej i półrocznej, dla tych którzy za priorytet biorą systematyczną naukę włoskiego. 😉 A warto skorzystać, bo w ramach tych subskrypcji powyższe dwa kursy masz całkowicie bezpłatnie! Nie ponosisz dodatkowych kosztów!

  Jeśli więc Twoim priorytetem na rok 2023 jest rozpoczęcie nauki włoskiego lub pogłębienie znajomości tego języka, nie znajdziesz lepszego miejsca w sieci niż Klub włoskiego!

  A Ty, który produkt wybierasz dla siebie? 😉

 • Już w czwartek 27.04.2023 r. o godz. 18.30 WEBINAR – PRZYMIOTNIKI I ZAIMKI WSKAZUJĄCE

  Uczysz się włoskiego? To absolutny must-have dla osób uczących się włoskiego. A co ważne szkolenie skierowane jest do osób na każdym poziomie zaawansowania.

  Na tym szkoleniu skupimy się na przymiotnikach i zaimkach wskazujących. Przejdziemy od samych podstaw, od różnicy między questo i quello, poprzez prawidłową odmianę quello, aż po stosowanie ciòcodestostesso i medesimo.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wskakuj do SKLEPU i zarezerwuj swoje miejsce!

 • Wybierasz się do Włoch? Pobierz mini e-book!

  Marzy Ci się podróż do Włoch? Planujesz swoją pierwszą włoską wyprawę?

  Co jeśli nie znasz ani jedno słowa po włosku lub Twoja znajomość kończy się na ciao i bella? 😉

  Mam na to rozwiązanie! Pobierz bezpłatnego mini e-booka „Przygotuj się na podróż do Włoch”!

  Dzięki niemu:

  • beztroskie podróżowanie po Włoszech nie będzie tylko marzeniem
  • poznasz najważniejsze zdania i wyrażenia przydatne w różnych sytuacjach w trakcie podróży
  • nauczysz się ich poprawnej wymowy wraz z przygotowanymi plikami audio
  • zapoznasz się z ciekawostkami dotyczącymi włoskiej kultury, które pomogą Ci uniknąć gafy
  • poznasz kilka rad i tipów, dzięki którym poczujesz swobodę w podróżowaniu.

  To jak? Zaczynamy wspólną przygodę?

  Mini e-booka „Przygotuj się na podróż do Włoch” możesz pobrać, klikając TUTAJ. Wszystkie niezbędne materiały poszybują na Twojego maila!

 • Już w czwartek 23.02.2023 o g. 18:30 webinar: CZASY PRZESZŁE – PASSATO PROSSIMO I IMPERFETTO

  Na tym szkoleniu dowiesz się, jak poprawnie stosować czasy przeszłe passato prossimo oraz imperfetto w języku włoskim. Powtórzymy szybko zastosowania każdego z czasów, ale przede wszystkim skupimy się na różnicach między nimi. Przed szkoleniem powtórz sobie odmianę czasowników  Przyda Ci się to do ćwiczeń, które będziemy robić wspólnie.

  Szkolenie skierowane jest do osób na poziomach A2-B1, ale także dla osób na wyższych poziomach, które nadal mają problem z tym zagadnieniem.

  Szkolenie możesz kupić w SKLEPIE!

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top