Aktualności

 • Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Klubu Włoskiego 1-14 luty! Sprawdź co na Ciebie czeka.

  Klub włoskiego znowu otwiera swoje drzwi dla Ciebie! To kolejna edycja i liczne zmiany, o których możesz przeczytać w moich mailach oraz na klubowej stronie.

  Zapisy do Klubu trwają tylko do 14 lutego do północy, więc ich nie przegap, bo będzie się działo!

  W tej edycji przygotowałam dla Ciebie nowości takie jak:

  • 6-miesięczny Kurs przedwyjazdowy, który sprawi, że nawet osoba nie mówiąca słowa po włosku dogada się w prawie każdej sytuacji,
  • Kurs Przyimki krok po kroku, czyli od zera do Preposizioni 😉
  • indywidulane konsultacje ze mną w trakcie pobytu w Klubie, na których opracowywać będziemy Twój indywidualny plan nauki
  • ścieżka edukacyjna dla poziomu A1 (a kolejne poziomy dodawać będę sukcesywnie w trakcie roku 😉)
  • nowe pakiety zakupu subskrypcji czyli na 6 i 12 miesięcy dla osób, które chcą „więcej i bardziej” oraz pakiet 6-tygodniowy na zakup tylko jednej wybranej ścieżki wyzwania „3 tygodnie z włoskim”, czyli ulubionego wyzwania Klubowiczów (i nie tylko!).

  To oczywiście nie wszystko, bo każdego dnia tworzę dla Klubowiczów nowe materiały. W Klubie masz możliwość otrzymania materiałów do nauki na konkretny problem lub temat, który wskażesz. Bo Klub to miejsce szyte na miarę Twoich potrzeb! I to nie żart, a fakt! 😊

  Pamiętaj, że to Ty decydujesz kiedy i czego będziesz się uczyć. Możesz wykorzystać wolne 15 minut lub zaplanować naukę konkretnie pod Twój plan dnia. Już nie musisz się obawiać czy dasz radę, czy znajdziesz czas. Uczysz się wtedy, kiedy masz na to ochotę, bo Klub jest dostępny 24/7!

  Nie czekaj zbyt długo i zacznij już dziś naukę w Klubie włoskiego! Przekuj marzenia o znajomości włoskiego na realny plan na 2022 rok, a ja będę przy Twoim boku wspierać Cię w tej decyzji.

  Czekam na Ciebie w Klubie! Jeśli masz pytania pisz śmiało!

 • Zamówienia w dniach 10-30.01.2022!

  Wszystkie zamówienia na produkty fizyczne zrealizowane w sklepie w dniach od 10 do 30 stycznia wysyłać będziemy od 31 stycznia. Zamówienia na produkty elektroniczne realizowane będą na bieżąco.

  Przyjemnych zakupów i przepraszamy za niedogodności 😊

 • Wysyłki świąteczne i noworoczne!

  UWAGA!
  Jeśli planujecie zamówienia w sklepie przed Świętami, bądź przed Sylwestrem to zajrzyjcie poniżej! 👇

  Jak wiecie nasze paczki wysyłane są zawsze na bieżąco i często do 24h są już u Was🥰 W okresie świątecznym również będę wychodzić regularnie (oprócz 25-26.12).

  Natomiast dostawy będę uwarunkowane harmonogramem dostaw InPostu   Więc nie czekajcie do ostatniego momentu i już dzisiaj zamówcie prezenty dla siebie i najbliższych 😀 🎁

  Wysyłka InPost Paczkomaty: (informacja od przewoźnika)
  1. Przesyłki wysłane do 22.12 do godz. 12 otrzymacie jeszcze przed Świętami!
  2. Przesyłki wysłane w dniach 23-24.12 otrzymacie najwcześniej 28.12
  3. Przesyłki nadane 31.12 zostaną dostarczone najwcześniej 04.01

  Informacja dotyczy zamówień tylko produktów fizycznych, ponieważ produkty elektroniczne otrzymujecie od razu po wykonaniu przelewu! 🙂

  ‼Wskakujcie do sklepu i składajcie zamówienia z gwarancją dostawy przed Świętami‼

 • Nowość! Webinar Włoskie wykrzyknienia (NA ŻYWO 25.11 o godz. 18.00)

  To kolejny świetny webinar, na którym nie może Cię zabraknąć! Poznaj szczegóły TUTAJ

  O czym będzie? W języku włoskim jest ogrom wykrzyknień i spotykamy je na każdym kroku: na ulicy, w sklepie, czy w trakcie nauki, w książkach i podręcznikach. Więc warto znać je wszystkie!

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Przewiń do góry