Aktualności

 • Sprawdź Klub Włoskiego!

  Sprawdź Klub Włoskiego! Jedna platforma do nauki włoskiego, wiele sposobów na kontakt z językiem!

  Klub ponownie otwiera swoje drzwi już 30.01.2023 r. Zapisz się na listę, aby nie przegapić startu i możliwości skorzystania z opcji subskrypcji rocznej i półrocznej!

 • Już w czwartek 15.12.2022 r. szkolenie o Włoskiej wymowie!

  Chcesz nauczyć się włoskiej wymowy? Z tym webinarem poznasz wszystkie zasady włoskiej wymowy i pisowni, ale nie tylko!
  Dowiesz się również kiedy stosować literę H, kiedy nie można pisać Q oraz poznacie dwa sposoby na wymowę liter E i O.
  Gdy poznasz zasady wszystko stanie się o wiele prostsze, a włoski nie będzie już stanowić, aż tak dużego wyzwania jak wcześniej! Dlatego już 15 grudnia o godz. 18.30 dołącz do webinaru na żywo!

  Kupując szkolenie dostajecie:

  • dostęp do ok. 60 minutowego nagrania ze szkolenia
  • prezentację z zasadami włoskiej wymowy
  • notatkę wizualną ze skrótem zasad, którą możesz wydrukować
  • przykładowe dodatkowe ćwiczenia

  Uwaga! To aktualizacja szkolenia, które już dostępne jest w sklepie. Więc jeśli wcześniej kupiliście szkolenie lub należycie do Klubu włoskiego możecie skorzystać całkowicie bezpłatnie!

 • Nowe pakiety prezentowe we włoskim stylu!

  Czy co roku w grudniu nachodzi Cię jedno i to samo pytanie: Co kupić w prezencie na Mikołaja i pod choinkę?
  Jeśli tak to przygotowałam dla Ciebie pomysły na świąteczne prezenty idealne na święta! Koniecznie sprawdź nowe świąteczne propozycje i zrób prezent najbliższym lub sobie, bo cudownie jest dostawać prezenty praktyczne, które pomagają spełniać nasze marzenia. A nauka włoskiego jest dopiero początkiem i kluczem do realizacji kolejnych marzeń.

  W świątecznym Prezentowniku znajdziesz nowości:

  • zestaw Poranna krówka z kubka dla dwojga – nowość, która na pewno przypadnie Ci do gustu, bo jeśli celebrować cudowne słodkie poranki, to tylko wspólnie z bliską Ci osobą
  • zestaw do planowania – Zaplanuj rok 2023 po włosku, czyli zestaw, który pomoże Ci zakasać rękawy i z sukcesem zaplanować naukę włoskiego, włoskich przyimków i swoich planów prywatnych czy zawodowych. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne elementy i to w wystrzałowej cenie!
  • Świąteczny Pakiet Przyimkowy – czyli wsparcie dla każdej osoby uczącej się przyimków; uwierz mi, że każdy, kto otrzyma ten pakiet będzie Ci wdzięczny za prezent, bo to niesamowite wsparcie na etapie uczenia się tych „nieszczęsnych preposizioni”
  • pakiet Przyimkowy Start dla poziomu A2/B1 oraz pakiet dla poziomu B2/C1 – znany już pakiet dla osób uczących się przyimków, ale w nowej odsłonie, tym razem dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, bo niezależnie od poziomu znajomości włoskiego, przyimki trzeba ogarnąć i cały czas ćwiczyć
  • Zestaw „Posmakuj Italii” – czyli idealny zestaw dla każdej osoby kochającej włoskie klimaty, niezależnie od tego, czy uczy się już włoskiego, czy dopiero chce zacząć. To idealny pakiet na start, bo wprowadza małymi kroczkami we włoski klimat, a Italia staje Ci się bliższa.

  To jak, który pakiet zamówisz na prezent dla siebie lub najbliższych? Pamiętaj, że zamawiając pakiet na prezent, możesz w opisie do zamówienia dodać prośbę o jego zapakowanie!

 • Już w czwartek 24.11.2022 webinar na żywo po włosku o jesieni!

  Zapraszam Cię na szkolenie online prowadzone przeze mnie po włosku na temat jesieni. Podczas jego trwania poznasz dużo wyrażeń idiomatycznych związanych z tą porą roku. Będziemy poruszać się wokół różnych skojarzeń i sprawdzimy jakie wyrażenia, zwroty i powiedzenia są na co dzień używane przez Włochów. To nie jest szkolenie, na którym dostaniesz bezosobową listę słów, których nigdy nie wykorzystasz. Jest tu sporo praktycznej wiedzy do użycia w wielu rozmowach.

  Szkolenie jest prowadzone w całości w języku włoskim. Popracujemy tu nad Twoim słownictwem. Będę starała się mówić dość wolno i wyraźnie, więc myślę, że osoby już od poziomu B1 mogą spróbować własnych sił na tym szkoleniu.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i mieć możliwość zadawania pytań na żywo wskakuj do SKLEPU.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top