Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Aktualności

 • Nowa seria szkoleń o Partykule NE już w sklepie!

  W sklepie pojawiła się już nowa seria szkoleń o Partykule NE. Ty wybierasz czy chcesz poznać ją od A do Z czy interesuje Cię konkretny temat np. podstawy, zasady łączenia z zaimkami lub Partykułą CI, a może utarte wyrażenia i powiedzenia? Szkolenia odbędą się na żywo w czerwcu i lipcu, więc to świetna okazja, aby zadać pytania czy poprosić o dodatkowe wyjaśnienia.

  Wskakuj do sklepu poznać szczegóły i tematykę szkoleń.

 • Klub Włoskiego został OTWARTY!

  Ruszyła kolejna edycja Klubu Włoskiego! Zapisy trwać będą od 31 maja do 9 czerwca! Więc śpiesz się, ponieważ kolejna edycja Klubu dopiero w październiku.

  Klub włoskiego to interaktywna platforma edukacyjna, która poprowadzi Cię krok po kroku w nauce, nie potrzebujesz dodatkowych materiałów! Wszystko w jednym miejscu 24/7. Uczysz się wtedy kiedy masz na to czas i z każdego miejsca! Klub to miejsce dla osób na różnych poziomach zaawansowania, w tym dla osób dopiero zaczynających włoską przygodę 😉

  Więcej szczegółów dotyczących Klubu znajdziesz na stronie www.klubwloskiego.pl Daj sobie szansę na efektywną i systematyczną naukę języka!

 • Nowość w sklepie – PRZYIMKOWO 3

  Pojawiła się nowość w sklepie – PRZYIMKOWO 3. To kolejna część kultowej serii przyimkowej. Tym razem trzecia część została skierowana do osób początkujących lub dopiero zaczynających przygodę z włoskim.

  W każdej części znajdziesz 30 ćwiczeń, po 10 zdań w każdym ćwiczeniu. To 300 przyimkowych zdań, które wykorzystasz w codziennej konwersacji 🙂 Wybierz w wersji drukowanej lub e-book. A może skusisz się na nowy pakiet w sklepie czyli Pakiet Przyimkowy Start, który małymi krokami pozwoli Ci wejść do włoskiego świata przyimków.

  Wskakuj do SKLEPU!

 • Nowe szkolenie na żywo 13 maja o godz. 18.30 – Jak wyrażać konieczność po włosku?

  Do sklepu wskoczyło nowe szkolenie, które prowadzone będzie na żywo! Dzięki temu masz szansę uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię tematy, zagadnienia czy wyrażenia związane z tematem szkolenia.

  Wskakuj do SKLEPU, ponieważ do 13 maja do godz. 18.30 obowiązuje niższa cena na zakup! Więc nie czekaj do ostatniego momentu 😉

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Shopping Cart
Przewiń do góry