Zobacz jak dużo dzieje się na Dzień Dziecka!

🥳Dzień Dziecka to przede wszystkim niespodzianki i wielki uśmiech na twarzy. I dziś też tak będzie w Po Prostu Włoski! Sporo nowości, które mam nadzieję, również wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

‼Mam dla Ciebie trzy ważne informacje‼

1⃣Premiera kursu “Bambini, jedziemy do Włoch!” – to pigułka wiedzy o podróżowaniu z dziećmi autorstwa Karoliny z Język włoski na dobranoc, która podróżowanie ze swoją trójcą opanowała do perfekcji. W kursie podzieli się (nie tylko) swoimi tipami i sposobami na podróżowanie bez stresu i spiny.

Czy z dziećmi to możliwe? Ovviamente! Sprawdźcie szczegóły kursu!

2⃣ Aktualizacja Kursu Przedwyjazdowego – Włoski w podróży. Tak dużej aktualizacji materiałów w kursie nie było już dawno, więc jeśli szukacie kursu, dzięki któremu odnajdziecie się we Włoszech w prawie każdej sytuacji, to właśnie go znaleźliście 😊 Kurs polecam nie tylko osobom planującym włoskie wojaże, ale też osobom, które chcą się nauczyć podstaw włoskiego, bez zbędnych na początku zasad gramatyki.

To coś dla Ciebie? Sprawdźcie szczegóły!

3⃣ Otwarcie drzwi do Klubu włoskiego w ramach subskrypcji rocznej i półrocznej. Dostałam masę pytań i w końcu jest! Otwieram ponownie możliwość zakupu subskrypcji rocznej i półrocznej, dla tych którzy za priorytet biorą systematyczną naukę włoskiego. 😉 A warto skorzystać, bo w ramach tych subskrypcji powyższe dwa kursy masz całkowicie bezpłatnie! Nie ponosisz dodatkowych kosztów!

Jeśli więc Twoim priorytetem na rok 2023 jest rozpoczęcie nauki włoskiego lub pogłębienie znajomości tego języka, nie znajdziesz lepszego miejsca w sieci niż Klub włoskiego!

A Ty, który produkt wybierasz dla siebie? 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top