baner wysyłkowy poprostuwloski

Preposizioni to przyimkowy świat, który wciągnie Cię na całego. Dzięki dostępnym materiałom nauka stanie się prosta jak bułka z masłem.

Wiem, że przyimki na początku drogi z językiem są trudnym tematem dla każdego. Nie martw się nie jesteś sam/-a w tej walce 😉 Dlatego wyciągnęłam ciężkie działa przeciwko preposizioni i pomogę Ci w niej!

Moim celem jest odczarowanie przyimków tak, aby nauka ich stała się już tylko przyjemnością. A każde spotkanie z nimi wywoływało tylko uśmiech na Twojej twarzy 😉

Przygotowałam najróżniejsze materiały z przyimkami i zebrałam je w tym miejscu. Po pierwsze znajdziesz wszelkiego typu materiały wizualne tj. infografiki, które zawierają kompendium wiedzy zebrane w jednym miejscu. Do tego z przyjemną szatą graficzną, która ułatwi Ci naukę.

Po drugie książki i e-booki z przyimkowej serii czyli hit Przyimkowo 1 i 2 oraz Tanto per parlare!

Po trzecie przyimkowe szkolenia 😉 i oczywiście niezbędnik w przyimkowych notatkach – zakładki, które zapanują nad porządkiem.

Sprawdź całą ofertę i wybierz coś dla siebie! Ale pamiętaj przyimkowa rodzina cały czas się powiększa, więc bądź na bieżąco. Otrzymuj powiadomienia za pośrednictwem Newslettera!

Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Shopping Cart

Poziom

Filtruj wg ceny

Produkty

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Przewiń do góry