baner wysyłkowy poprostuwloski

Preposizioni to przyimkowy świat, który wciągnie Cię na całego. Dzięki dostępnym materiałom nauka stanie się prosta jak bułka z masłem.

Wiem, że przyimki na początku drogi z językiem są trudnym tematem dla każdego. Nie martw się nie jesteś sam/-a w tej walce 😉 Dlatego wyciągnęłam ciężkie działa przeciwko preposizioni i pomogę Ci w niej!

Moim celem jest odczarowanie przyimków tak, aby nauka ich stała się już tylko przyjemnością. A każde spotkanie z nimi wywoływało tylko uśmiech na Twojej twarzy 😉

Przygotowałam najróżniejsze materiały z przyimkami i zebrałam je w tym miejscu. Po pierwsze znajdziesz wszelkiego typu materiały wizualne tj. infografiki, które zawierają kompendium wiedzy zebrane w jednym miejscu. Do tego z przyjemną szatą graficzną, która ułatwi Ci naukę.

Po drugie książki i e-booki z przyimkowej serii czyli hit Przyimkowo 1 i 2 oraz Tanto per parlare!

Po trzecie przyimkowe szkolenia 😉 i oczywiście niezbędnik w przyimkowych notatkach – zakładki, które zapanują nad porządkiem.

Sprawdź całą ofertę i wybierz coś dla siebie! Ale pamiętaj przyimkowa rodzina cały czas się powiększa, więc bądź na bieżąco. Otrzymuj powiadomienia za pośrednictwem Newslettera!

Twój koszyk

Kategorie produktów

Polecane produkty

Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top