Ciao!

Nazywam się Paulina Kania 🙂 Jestem Polką, ale wychowałam się we Włoszech i to język włoski jest moim pierwszym językiem.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją włoską przygodę ze mną to trafiłeś na dobrą stronę 🙂 Zebrałam tu wszystkie miejsca i projekty związane z językiem włoskim, które prowadzę. Dzięki temu będzie Ci łatwiej się w tym wszystkim odnaleźć.

Zerknij też koniecznie na sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, a jeżeli nadal chcesz o coś zapytać to po prostu do mnie napisz 🙂

Jeżeli natomiast chcesz poznać trochę bardziej moją historię przejdź na stronę o mnie.

W tej chwili zajmuję się trzema głównymi projektami:

Jeśli chcesz wiedzieć co nowego się dzieje, jakie są nadchodzące wydarzenia lub nad czym obecnie pracuję przejdź na stronę AKTUALNOŚCI.


Po Prostu Włoski

Po Prostu Włoski to mój trzonowy projekt. Rośnie z roku na rok, rozgałęzia się i prężnie rozwija. Na początku to był tylko blog, który powstał wyłącznie z pasji do języka. W 2018 roku rozszerzyłam działalność i otworzyłam sklep internetowy, w którym znajdziecie moje autorskie produkty, zarówno typowo naukowe, jak również luźno związane z językiem włoskim i Włochami w ogóle –  koniecznie sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie 😊

Blog

Blog był początkiem mojej działalności online. Znajdziesz na nim całą masę treści językowych i kulturowych podzielonych pod względem poziomu zaawansowania i tematyki.

Sklep internetowy

W moim sklepie znajdziesz moje autorskie produkty do nauki, kupisz szkolenia i różne gadżety a także zapoznasz się z cennikiem moich usług językowych.

Darmowe materiały

Na moim blogu znajdziesz ogromną ilość różnego typu materiałów, które udostępniam swoim czytelnikom zupełnie za darmo. Są to nie tylko materiały teoretyczne ale także praktyczne ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi.

Fanpage

Na moim fanpage’u znajdziesz aktualne informacje: o nowych i archiwalnych wpisach, o tym co się dzieje i nad czym obecnie pracuję. Czasem pojawiają się tam jakieś dodatkowe materiały, filmiki itp.

Grupa

Grupa jest miejscem na dyskusje o języku – znajdziesz tam inspiracje i zadania a w każdy czwartek na grupie ogłaszany nowy temat na konwersacje.

Instagram

W moim sklepie znajdziesz moje autorskie produkty do nauki, kupisz szkolenia i różne gadżety a także zapoznasz się z cennikiem moich usług językowych.

Newsletter

Raz na tydzień ślę ogólny newsletter, dodatkowo na blogu można się zapisać na różne “grupy tematyczne” w zależności od zainteresowań. Każda osoba zapisana do newslettera ma dostęp do specjalnego panelu, który zbiera wszystkie udostępniane przeze mnie darmowe materiały.

Regularne live’y

Chiacchiere italiane to cykl spotkań prowadzonych zamiennie w języku polskim i włoskim w każdy poniedziałek o 20:00. Tematyka i sposób prowadzenia spotkania są bardzo różne i zależą w dużej mierze od potrzeb zgłaszanych przez Was.

Platforma z kursami online

To kolejny etap rozwoju mojej firmy, kolejne możliwości jakie chcę dać większej liczbie osób. Dzięki platformie więcej osób może skorzystać z mojego wsparcia, a moje lekcje indywidualne są ciekawsze.

Kursy online

Platforma jest miejscem, gdzie przygotowuję kursy o różnym poziomie trudności, które pozwolą Ci na samodzielną naukę treści oraz utrwalenie wiadomości dzięki specjalnie przygotowanym ćwiczeniom.

Darmowy kurs

Dla wszystkich osób, które chcą poznać działanie platformy i sprawdzić jak działa taki typ nauki przygotowałam darmowy kurs „Italiano cantando” gdzie zebrane zostały wszystkie dotychczasowe ćwiczenia z tej serii zamieszczone na blogu.

Bardzo szybko okazało się, że “zwykła” platforma to za mało, dlatego jej rozszerzeniem jest Klub włoskiego, dzięki któremu możesz uczyć się włoskiego z dowolnego miejsca na Ziemi w czasie, który Tobie najbardziej odpowiada.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na obrazek.

Zapisz się do Klubu Włoskiego

Włoskie przyimki

Strona internetowa

preposizioni.pl to strona poświęcona tylko i wyłącznie włoskim przyimkom i zadedykowana miłośnikom języka włoskiego

Fanpage

Na tej stronie na Facebooku pojawiają się różne ćwiczenia na przyimki, grafiki z wyrażeniami przyimkowymi oraz inne ciekawostki przyimkowe.

Newsletter

Jest to osobny newsletter jedynie dla osób zainteresowanych tematyką przyimkową. Oprócz bieżących informacji znajdziesz tam co jakiś czas różnego typu ćwiczenia przyimkowe.


Często zadawane pytania

Dopiero zaczynam uczyć się włoskiego – od czego mogę zacząć na Twojej stronie?

Każdy wpis, dotyczący jakiegokolwiek aspektu języka znajduje się w odpowiednich kategoriach. Jeśli dopiero zaczynasz naukę zacznij od wpisów z kategorii Poziom podstawowy.

Kupiłam kurs, ale nie widzę go w Panelu. Gdzie go znajdę?

Strona, na której jesteś oraz platforma z kursami to dwa odrębne systemy.
Na tej stronie w Panelu znajdziesz

  • listę Twoich zamówień w sklepie na stronie poprostuwloski.pl/sklep
  • dostęp do produktów elektronicznych takich jak ebooki, gotowe lekcje, zeszyty ćwiczeń oraz nagrania szkoleń
  • darmowe materiały, które udostępniach w ramach bloga lub Newslettera.

Jeśli szukasz dostępu do kursów przejdź do Panelu na platformie.

Czy mogę zapłacić za kurs w euro?

Można zrobić to na dwa sposoby:

  • poprzez PayU
  • po wcześniejszym skontaktowaniu się ze mną, wtedy mogę wystawić rachunek w euro
Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top