Uczysz włoskiego? Tworzysz lub marzysz o stworzeniu własnego produktu? Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!

Chcę, aby Po Prostu Włoski było miejscem, które połączy fanów Włoch i języka włoskiego: twórców i odbiorców. Stopniowo ta oferta będzie się rozszerzać. Jak wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano 🙂

OFERTA DLA TWÓRCÓW

Jeśli jesteś twórcą treści, przygotowałam dla Ciebie 3 możliwe ścieżki współpracy, w zależności od tego czym się zajmujesz i jak chcesz się rozwijać.

Pisz i twórz teksty na zlecenie Po Prostu Włoski

Zarabiaj na swoich już wydanych produktach

Wydaj swój produkt od zera

SPRZEDAWAJ SWOJE PRODUKTY
z Po Prostu Włoski

Jesteś blogerem/influencerem we włoskich klimatach? A może jesteś nauczycielem lub lektorem języka włoskiego? Chcesz sprzedawać swoje ebooki i materiały, ale nie masz sklepu lub działalności gospodarczej? Ta oferta jest skierowana do Ciebie!

W ramach umowy dystrybucyjnej Po Prostu Włoski oferuje:

 • umieszczenie Twojego produktu w sklepie bez wstępnych opłat
 • obsługę techniczną sklepu oraz obsługę klienta
 • wystawianie faktur dla klientów
 • obsługę szybkich płatności i płatności kartą
 • zabezpieczenie przeciw kradzieży Twoich elektronicznych produktów
 • obsługę kuponów promocyjnych dla Twoich odbiorców
 • promocję na różnych kanałach obsługiwanych przez Po Prostu Włoski

Jak się rozliczamy?

Co miesiąc dostaniesz raport ze sprzedaży Twoich produktów i na jego podstawie dokonamy rozliczenia. Dostaniesz 70% ceny produktu, którą sam ustalasz. Co to oznacza?

Jeśli Twój produkt kosztuje w sklepie 80 zł, dostajesz 56 zł.
Jeśli Twój produkt kosztuje w sklepie 20 zł, dostajesz 14 zł.

Za to, nie musisz martwić się założeniem firmy, podatkami, kosztami utrzymania sklepu, problemami technicznymi, które potrafią spędzić sen z oczu. Twoim jedynym zadaniem będzie tworzenie kolejnych produktów dla Twoich odbiorców i otrzymywanie za to wynagrodzenia.

WYDAJ SWÓJ PRODUKT
z Po Prostu Włoski

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli masz pomysł na fajny ebook, ale nie masz funduszy lub umiejętności technicznych żeby go samodzielnie wydać. Chcę pomóc Ci zrealizować twoje marzenia, wspomagając Cię w tych wielu krokach, które są pomiędzy samym pomysłem, a wydaniem gotowego produktu.

O co musisz zadbać wydając samodzielnie ebooka/książkę:

 • napisanie tekstu
 • przygotowanie grafiki zdjęć, które miałyby się znaleźć w środku
 • projekt graficzny okładki
 • korekta językowa
 • redakcja tekstu
 • skład i łamanie tekstu
 • dopilnowanie kilku formalności m.in. załatwienie sobie numeru ISBN, wysyłka obowiązkowych egzemplarzy
 • przygotowanie grafik promocyjnych do wykorzystania podczas sprzedaży
 • zadbanie o dystrybucję i sprzedaż (czyli np. stworzenie sklepu we własnym zakresie).

Możesz zająć się wszystkim samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy i zająć się tylko tym, w czym jesteś najlepszy – tworzeniem merytorycznych treści!

Całą resztą możemy zająć się my, zaczynając od korekty, na dystrybucji kończąc.

Nasza korektorka

Ela Wszeborowska

W dzieciństwie Ela chciała zostać detektywem lub geografem, ale ostatecznie została tłumaczem i redaktorem na tropie słów, co również sprawa jej ogromną frajdę. Pasjonatka kosmosu, map, słowników i nowinek technologicznych. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Mari Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiowała także w Brukseli w Haute École de Traducteurs et Interprètes. Tłumaczy z francuskiego i włoskiego. Piastowała urząd przewodniczącej Klubu Młodego Tłumacza przy Stowarzyszeniu Tłumaczy Polskich. Od kilku lat związana jest z branżą wydawniczą. Na swoim koncie posiada dziesiątki udanie przeprowadzonych projektów. Stale podnosi swój warsztat językowo-redakcyjny przez uczestnictwo w rozmaitych kursach. W wolnym czasie czyta i gotuje oraz, rzecz jasna, patrzy w gwiazdy.

W tej sytuacji proponujemy jeden z trzech wariantów współpracy:

Przykładowe wyceny i symulacje zarobków:

Podane ceny są cenami orientacyjnymi (brutto). Dokładna wycena przygotowywana jest indywidualnie na podstawie dostarczonego materiału oraz indywidualnych potrzeb każdego autora. Cena może się zmienić w zależności od stopnia skomplikowania książki oraz jej objętości.

Jaki produkt?

Załóżmy, że jest to ebook mający około 50 stron, w którego skład wchodzi do 10 stron z grafikami/zdjęciami.

Przykładowe koszty wydania:
 • korekta i redakcja: 400 zł
 • skład i łamanie tekstu z oprawą graficzną środka: 1700 zł
 • projekt graficzny prostej okładki przedniej i tylnej: 300 zł

Suma: 2400 zł

Przykładowe zarobki w różnych wariantach:

Załóżmy, że sprzedajemy ebooka za 40 zł. Oto jak wyglądałyby zarobki w różnych wariantach współpracy:

 1. płacisz 2400 zł za wydanie Twojej publikacji, a następnie podpisujesz z nami umowę dystrybucyjną. Na jednej sztuce zarobisz 28 zł. Musisz więc sprzedać 86 sztuk żeby wyjść na zero i zacząć faktycznie zarabiać.
 2. zlecasz nam wszystko i to my inwestujemy w wydanie Twojego produktu. Umawiamy się np. na roczną umowę z prowizją 60%, podczas której z ceny produktu dostaniesz 40%, czyli zarobisz 16 zł na sztuce. Zarabiasz od samego początku skoro nie wydałeś nic na start.
 3. płacisz 1200 zł (50% wyceny) i my zajmujemy się wydaniem publikacji, następnie umawiamy się na roczną prowizję w wysokości 45%, czyli z jednej sztuki dostaniesz 22 zł. Przy sprzedaniu 54 egzemplarzy wyjdziesz na zero, od 55-ego zaczniesz zarabiać.
Jaki produkt?

Załóżmy, że jest to ebook mający około 60 stron z rozbudowanym graficznie layoutem oraz licznymi grafikami, ramkami, tabelami.

Przykładowe koszty wydania:
 • korekta i redakcja dwujęzyczna: 700 zł
 • skład i łamanie tekstu z oprawą graficzną środka: 3000 zł
 • projekt graficzny prostej okładki przedniej i tylnej: 300 zł
 • obróbka zdjęć i grafik: 400 zł

Suma: 4400 zł

Przykładowe zarobki w różnych wariantach:

Załóżmy, że sprzedajemy ebooka za 80 zł. Oto jak wyglądałyby zarobki w różnych wariantach współpracy:

 1. płacisz 4400 zł za wydanie Twojej publikacji, a następnie podpisujesz z nami umowę dystrybucyjną. Na jednej sztuce zarobisz 56 zł. Musisz więc sprzedać 79 sztuk żeby wyjść na zero i zacząć faktycznie zarabiać.
 2. zlecasz nam wszystko i to my inwestujemy w wydanie Twojego produktu. Umawiamy się np. na roczną umowę z prowizją 60%, podczas której z ceny produktu dostaniesz 40%, czyli zarobisz 32 zł na sztuce. Zarabiasz od samego początku skoro nie wydałeś nic na start.
 3. płacisz 2200 zł (50% wyceny) i my zajmujemy się wydaniem publikacji, następnie umawiamy się na roczną prowizję w wysokości 45%, czyli z jednej sztuki dostaniesz 44 zł. Przy sprzedaniu 50 egzemplarzy wyjdziesz na zero, od 51-ego zaczniesz zarabiać.
Jaki produkt?

Załóżmy, że jest to ebook mający około 20 stron, w skład których wchodzi kilka stron tekstu oraz 15 ćwiczeń.

Przykładowe koszty wydania:
 • korekta i redakcja: 300 zł
 • skład i łamanie tekstu z oprawą graficzną środka: 800 zł
 • projekt graficzny okładki przedniej i tylnej: 300 zł

Suma: 1400 zł

Przykładowe zarobki w różnych wariantach:

Załóżmy, że sprzedajemy ebooka za 25 zł. Oto jak wyglądałyby zarobki w różnych wariantach współpracy:

 1. płacisz 1400 zł za wydanie Twojej publikacji, a następnie podpisujesz z nami umowę dystrybucyjną. Na jednej sztuce zarobisz 17,50 zł. Musisz więc sprzedać 80 sztuk żeby wyjść na zero i zacząć faktycznie zarabiać.
 2. zlecasz nam wszystko i to my inwestujemy w wydanie Twojego produktu. Umawiamy się np. na półtoraroczną umowę z prowizją 60%, podczas której z ceny produktu dostaniesz 40%, czyli zarobisz 10 zł na sztuce. Zarabiasz od samego początku skoro nie wydałeś nic na start.
 3. płacisz 700 zł (50% wyceny) i my zajmujemy się wydaniem publikacji, następnie umawiamy się na półtoraroczną prowizję w wysokości 45%, czyli z jednej sztuki dostaniesz 11,25 zł. Przy sprzedaniu 62 egzemplarzy wyjdziesz na zero, od 63-ego zaczniesz zarabiać.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy, wypełnij poniższy formularz

  Jaką formą współpracy jesteś zainteresowany/a?

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samochód.

  Shopping Cart
  Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
  Przewiń do góry