Czy można nauczyć się włoskiego akcentu

Czy można nauczyć się włoskiego akcentu?

Czy można nauczyć się włoskiego akcentu? Dziś chciałam poruszyć właśnie temat jak wypowiadamy pewne słowa. Pytasz czy da się nauczyć włoskiego akcentu w trakcie nauki języka włoskiego? O tym dowiesz się w poniższym nagraniu! Pamiętaj tylko, że w tym wpisie nie dowiesz się, gdzie stawiać akcent w słowie, ponieważ o tym częściowo mówiłam na szkoleniu o Włoskiej Wymowie na które serdecznie Cię zapraszam.

Pomysł na temat Live’a podrzucił mi jeden z grupowiczów na grupie Facebooku, którą prowadzę: Po Prostu Włoski – wspólna nauka włoskiego. Otrzymałam pytanie: Czy z biegiem nauki da się wypracować włoski akcent i czy będzie miał wpływ również w mowie po polsku? Dlatego dzisiaj postanowiłam zrobić luźniejsze spotkanie i rozwinąć ten temat. Przy okazji zapraszam Cię też serdecznie do naszej grupy 😉 Na której możesz poznać inne osoby, których celem jest również nauka języka włoskiego 🙂

W trakcie Live’a poznasz też konta na YouTube, na których możesz posłuchać różnych włoskich akcentów, bo pamiętaj, że nie ma typowego włoskiego akcentu. Wynika on z rejonu w jakim mieszkają dane osoby, ale zwrócę uwagę co ma na niego wpływ 😉

Przeczytaj także: Włoskie dialekty – czym się różnią

Zachęcam Cię do podzielenia się Twoim zdaniem w komentarzach pod wpisem. Jestem bardzo ciekawa czy Ty dążysz do tego żeby brzmieć bardziej “włosko” czy jednak akceptujesz to, jak brzmisz w tym języku?

Przy okazji skoro tu już jesteś to przypominam, że w tym tygodniu rozpoczynam serię szkoleń na Żywo dotyczących Partykuły NE. Więc jeśli interesuje Cię ten temat to wskakuj do sklepu. Szkolenie z podstaw rusza już 24.06.2021 r. To świetna okazja żeby w trakcie szkolenia zadać pytania dotyczące tematu. A jeśli nie możesz być na Żywo to od 25.06 dostępne będzie oczywiście nagranie z całego szkolenia wraz z materiałami. Kolejne szkolenia już w lipcu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top