Giuni Russo – Un’estate al mare – Italiano cantando #21

Tym razem przygotowałam coś, czego nie możesz nie znać! Wszyscy we Włoszech znają na pamięć co najmniej refren (nawet jeśli się do tego nie przyznają ;)). Jest to piosenka z 1982 roku, która mówi o prostytutce, która marzy o wakacjach nad morzem (do prostytucji jest w zasadzie nawiązanie tylko na samym początku). Nie ma tu żadnych wulgaryzmów, czy rzeczy, które mogłyby nie być “stosowne” pod jakimkolwiek względem, więc możesz spokojnie podejść do wykonania ćwiczeń, które przygotowałam.

A teraz zapraszam Cię do pobrania ćwiczeń i rozpoczęcia pracy z piosenką Un’estate al mare, w sam raz na koniec wakacji 😉

Posłuchaj piosenkę i wykonaj ćwiczenia.

Moja seria Italiano cantando to wpisy, w których możesz uczyć się włoskiego słuchając włoskiej muzyki. Nauka nie zawsze musi być nudna, może być przyjemna, a nawet zabawna 🙂

Koniecznie daj znać, czy podobały Ci się ćwiczenia. A może masz jakieś pytania? Coś jest niejasne? Daj znać w komentarzach!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top