Jak planować naukę

Jak planować naukę? + co nowego w Kalendarzu przyimkowym 2023

Jeśli zastanawiasz się jak planować naukę to zapraszam Cię do poniższego nagrania. W trakcie spotkania poruszam temat nauki włoskiego, jak również nauki języków obcych ogólnie. Natomiast wiedzę z tego spotkania możesz wykorzystać również pod kątem nauki innych tematów.

Czego dowiesz się z nagrania?

 • jak wyznaczać cel w nauce
 • jak planować naukę z wykorzystaniem kalendarza ściennego
 • jak planować naukę wielu języków obcych

W trakcie spotkania dowiesz się też jak planować naukę włoskiego z wykorzystaniem kalendarza ściennego na przykładzie Kalendarza przyimkowego, który znajdziesz w Sklepie!

Jak wyznaczać cele w nauce?

W trakcie nagrania wspominam o kursie, który wspomaga w wyznaczaniu celów w nauce: WEBINAR – JAK WYZNACZAĆ CELE W KONTEKŚCIE NAUKI JĘZYKA. Do którego Cię serdecznie zachęcam, ponieważ podczas tego warsztatu dowiesz się jak wyznaczać cele językowe, co jest, a co nie jest celem w kontekście nauki języków. Podpowiem jak pozbyć się takich problemów jak brak czasu na naukę lub brak motywacji. Wspólnie też przejdziemy przez cały proces wyznaczania celu, zaczynając od samych podstaw.

Jeśli zastanawiasz się, czy szkolenie jest dla Ciebie wyślij do mnie wiadomość prywatną lub maila.

Co nowego w Kalendarzu przyimkowym na 2023 rok?

Kalendarz Przyimkowy to ścienny kalendarz, który co miesiąc przenosi Cię do innego miejsca we Włoszech, a przy okazji masz możliwość nauczenia się nowych przydatnych wyrażeń zawierających przyimki – preposizioni. Ale Kalendarz Przyimkowy to przede wszystkim narzędzie do nauki, a nie tylko dekoracja ściany.

Kalendarz przyimkowy:

 • pomoże Ci w regularnej nauce przyimków i włoskiego (w Kalendarzu jest ponad 120 wyrażeń przyimkowych)
 • zawiera sporo praktycznych wyrażeń, słów i czasowników łączących się z przyimkami
 • ma przepiękne zdjęcia, które przeniosą Cię do włoskiej rzeczywistości
 • ma zaznaczone polskie i włoskie święta, dzięki czemu nie zapomnisz o ważnych uroczystościach
 • dowiesz się co nie co o Włoszech dzięki ciekawostkom, opisom zdjęć i mapkom
 • ugruntujesz nowo poznaną wiedzę podziwiając codziennie Kalendarz Przyimkowy.

Poza wyrażeniami przyimkowymi, w tym roku na każdej karcie kalendarza znajdziesz mnóstwo ciekawostek związanych z regionem miesiąca. Są to ciekawostki związane ze świętami i ogólnie z regionem oraz informacje o lokalnych daniach i produktach. To świetna okazja żeby poznać trochę geografii i odkryć, że Włochy to nie tylko pizza, pasta i gelato!

W tym roku dodatkowo przygotowałyśmy kurs online z ćwiczeniami interaktywnymi do wyrażeń przyimkowych oraz dodatkowymi informacjami, związanymi z ciekawostkami danego miesiąca.

Każda lekcja odpowiada jednemu miesiącowi i będzie “odblokowywana” pierwszego dnia każdego miesiąca. Struktura jest powtarzalna:

 • lekcja z wyrażeniami przyimkowymi – tu znajdziesz raz jeszcze listę wyrażeń miesiąca, ćwiczenia interaktywne, fiszki, plik PDF z wyrażeniami i przykładami oraz checklistę
 • lekcja związana z ciekawostkami kulinarnymi – w zależności od miesiąca będą tu albo zdjęcia, albo materiały wideo (albo jedno i drugie), które pozwolą Ci lepiej poznać produkty i dania lokalne
 • lekcja związana z ciekawostkami o regionie – tutaj poznasz szczegóły związane z ciekawostkami, o których wspominamy na kartach kalendarza.

Poza tym zostało wszystko to, co już zdążyliście pokochać:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top