Jak przetłumaczyć fare un giro

Jak przetłumaczyć “fare un giro”?

Na ostatnim spotkaniu odpowiedziałam na pytanie jak przetłumaczyć “fare un giro”? Opowiedziałam kiedy i w jaki sposób można go używać oraz z czym je łączyć. Do czego może się Wam przydać i w jakich sytuacjach można je wykorzystać.

Fare un giro można przetłumaczyć dosłownie “zrobić rundkę” lub “przejść się”, ale tak naprawdę wszystko zależy od kontekstu w którym chcemy go użyć. To bardzo fajne wyrażenie, które ciekawie można wykorzystać, ale więcej o nim w nagraniu. Więc wskakujcie i dowiedzcie się więcej 😉

Jeśli macie dodatkowe pytania zadawajcie je w komentarzach💬

A szkolenie o którym opowiadam w nagraniu “Przyimki w Internecie” znajdziecie tutaj 👇 Pamiętajcie! Jeśli serfujecie po Internecie, jesteście w nim aktywni i obecni to ważne, aby umieć się porozumieć po włosku. Znać najczęściej wykorzystywane i pojawiające się wyrażenia po włosku!

Więcej szczegółów dowiecie się wchodząc do sklepu 🙂 Co ważne 23.09.2021 r. o godz. 18:30 szkolenie odbędzie się na ŻYWO, więc w trakcie szkolenia będziecie mogli zadawać również pytania. A nawet pytać o własne wyrażenia, które spotkaliście w Internecie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top