Kurs “Włoski w podróży” w pakiecie z przewodnikami “Och! Tour”

W tym wpisie znajdziesz nagranie spotkania Quattro chiacchiere z Dominiką Maruszewską – autorką świetnych przewodników Och! Tour, które wprowadzą Cię w świat mediolańskiej architektury czy miejsc wartych zobaczenia. To miejsca, których nie spotkacie w popularnych przewodnikach.

Włoski w podróży kurs przedwyjazdowy

planujesz wyjazd do Włoch? przygotuj się do niego z niezbędnikiem w podróżowaniu

Kurs przedwyjazdowy – włoski w podróży to kurs, który skupia się na komunikacji w podróży, kładąc szczególny nacisk na elementy kulturowe, o których turysta powinien wiedzieć przed wyjazdem do Włoch. Bez zbędnej gramatyki, tylko wyrażenia, które są niezbędne w trakcie podróży i wakacji.

Dominika w Mediolanie mieszka od 2014 roku. Po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu kupiła bilet w jedną stronę i postanowiła spróbować swoich sił na obczyźnie. Swoją włosko-polską rzeczywistość stworzyła w Mediolanie zupełnie od zera: znalazła pracę, nauczyła się języka włoskiego, poznała włoskich przyjaciół i odnalazła w nowej rzeczywistości. Ma tu swój dom. Wyjazd i zamieszkanie we Włoszech uważa za największą i najlepszą przygodę swojego życia.

Dominika jest autorką czterech przewodników po Mediolanie, które zagoszczą w Po Prostu Włoski na pewien czas 😉 Przewodniki zabiorą Was w podróż po mieście poza turystycznym szlakiem. Wszystkie miejsca i ciekawostki są nieoczywiste, znane tylko mieszkańcom Mediolanu, prawdziwym milanesi. Jak mówi Dominika:

Przewodniki Och! Tour to sposób na spędzenie niesamowitego czasu w Mediolanie i poznanie go od zupełnie innej strony!

Mediolan to nie tylko Piazza Duomo!

Z Dominiką rozmawiamy o życiu we Włoszech, włoskiej kulturze. I przede wszystkim o tym jak przygotować się do swojego wyjazdu do Włoch (nie tylko pierwszego). Opowiadamy też dlaczego połączyłyśmy siły i stworzyłyśmy pakiet idealny do zwiedzania Mediolanu.

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia spotkania.

Jakie przewodniki znajdziecie w sklepie:

To świetna alternatywa na weekendowy city break ze znajomymi. Wskakujcie do sklepu i koniecznie poznajcie przewodniki Och! Tour! Czeka też na Was niespodzianka! Kupując w zestawie Och!Tour i Kurs przedwyjazdowy – włoski w podróży możecie zgarnąć zniżkę na obydwa produkty 😉

Zapraszam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top