L’italiano cantando #7 – Tu sei Bella – Biagio Antonacci

W nauce języków bardzo ważnym elementem są ćwiczenia na słuch – w każdej formie. Dlatego w ogóle wpadłam na ten pomysł nauki przez piosenki 🙂 Klikając w tag “l’italiano cantando” można zobaczyć wszystkie dotychczasowe ćwiczenia z tej serii.

Dlaczego dzisiaj wybrałam taką piosenkę?

To jest piosenka, którą mam od Was 🙂 Dostałam informację od jednej czytelniczki, że bardzo wpadła jej w ucho, ale ma problem z jej zrozumieniem, bo jest osobą początkującą jeśli chodzi o naukę włoskiego. Wcale się nie dziwię, bo pomimo tego, że piosenka jest bardzo melodyjna, wolna, a Biagio bardzo wyraźnie śpiewa, użyte w niej słownictwo nie należy do najłatwiejszych.

Dlatego też umieściłam ten wpis w kategorii “Poziom zaawansowany”, ALE jeśli jesteś osobą zaczynającą swoją przygodę z językiem włoskim to nic nie stoi na przeszkodzie! Pierwsze ćwiczenie zrobisz bez większych problemów! Nie wierzysz? Przekonaj się!

Pobieram ćwiczenia na słuch

Nie chcesz drukować materiałów? Chcesz od razu wiedzieć, czy dobrze wykonałeś/aś ćwiczenia? Wykonaj je w wersji interaktywnej na platformie Klub włoskiego.

To nic nie kosztuje!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top