L’italiano cantando #7 – Tu sei Bella – Biagio Antonacci

W nauce języków bardzo ważnym elementem są ćwiczenia na słuch – w każdej formie. Dlatego w ogóle wpadłam na ten pomysł nauki przez piosenki 🙂 Klikając w tag “l’italiano cantando” można zobaczyć wszystkie dotychczasowe ćwiczenia z tej serii.

Dlaczego dzisiaj wybrałam taką piosenkę?

To jest piosenka, którą mam od Was 🙂 Dostałam informację od jednej czytelniczki, że bardzo wpadła jej w ucho, ale ma problem z jej zrozumieniem, bo jest osobą początkującą jeśli chodzi o naukę włoskiego. Wcale się nie dziwię, bo pomimo tego, że piosenka jest bardzo melodyjna, wolna, a Biagio bardzo wyraźnie śpiewa, użyte w niej słownictwo nie należy do najłatwiejszych.

Dlatego też umieściłam ten wpis w kategorii “Poziom zaawansowany”, ALE jeśli jesteś osobą zaczynającą swoją przygodę z językiem włoskim to nic nie stoi na przeszkodzie! Pierwsze ćwiczenie zrobisz bez większych problemów! Nie wierzysz? Przekonaj się!

Pobieram ćwiczenia na słuch

 Klucz do ćwiczeń możesz znaleźć w panelu z darmowymi materiałami – tutaj.
Jeśli natomiast wolisz ćwiczenia interaktywne to zachęcam do wykonania ćwiczeń na mojej platformie kursyppw.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top