Jak się uczyć języków obcych z platform subskrypcyjnych

Nauka języków obcych na platformach subskrypcyjnych

Nauka języków obcych na platformach subskrypcyjnych nie jest jeszcze tak powszechna i popularna w Polsce. Mam świadomość tego, że dużo osób zastanawia się jak to w ogóle wygląda i dlaczego miałoby w ogóle pomyśleć o wykupieniu takiego abonamentu.

Dlatego też w ubiegłym tygodniu spotkałyśmy się z Klaudią z Niemieckiego Wihajstra żeby porozmawiać o nauce języków na platformach subskrypcyjnych, ponieważ obie prowadzimy takie kluby. Klaudia prowadzi Klub niemieckiego, który w wielu aspektach jest bardzo podobny do Klubu Włoskiego.

Wspólnymi siłami odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania i nurtujące tematy. M.in kto najwięcej zyska na nauce języka na platformie subskrypcyjnej, czyli dla kogo tak naprawdę jest nauka w Klubie? Czym różni się nauka w Klubie od samodzielnej nauki na YouTub-ie, z książek czy kursów indywidualnych lub grupowych? I jakie wsparcie otrzymujesz decydując się zostać Klubowiczem? Sprawdź o czym jeszcze mówiłyśmy 👇

Przy okazji przypomnę Wam o moim KLUBIE WŁOSKIEGO – tylko do środy można dołączyć do obecnej edycji! Kolejna szansa będzie dopiero w NASTĘPNYM ROKU – w lutym, więc nie ma co odkładać nauki na później. Jesień i zima to idealny czas na produktywnie spędzone wieczory w towarzystwie ciekawych materiałów z włoskiego.

A teraz zapraszam Cię do nagrania 👇 Oryginalne spotkanie na żywo znajdziesz na moim profilu na Instagramie, natomiast poniżej wersja skrócona z kluczowymi informacjami, które mogą Cię najbardziej zainteresować 😉

Jeśli chcesz zobacz tylko to, co Cię interesuje, oto rozpisane minuty:

00:01 – Po co uczyć się języków w klubach?
00:26 – Czy klub to kurs?
05:06 – Dlaczego powstały nasze kluby językowe?
07:11 – Kto najwięcej zyska w klubie?
09:03 – Wsparcie, którego nie ma nigdzie indziej.
14:10 – Jak to działa?
15:32 – A czy nie lepiej uczyć się samemu?
18:23 – Poznaj wciągający sposób nauki!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top