Nauka włoskiego na różnych poziomach w Klubie

Nauka włoskiego na różnych poziomach w Klubie

Czy nauka włoskiego na różnych poziomach zaawansowania jest możliwa w Klubie Włoskiego?🤔 Jak najbardziej! Na dzisiejszym spotkaniu opowiadam Wam o tym dla kogo tak naprawdę jest Klub Włoskiego.

Skupiam się głównie na poziomach znajomości języka włoskiego. Ponieważ Klub jest tak naprawdę dla osób od poziomu początkującego, w tym dopiero zaczynających naukę do osób zaawansowanych, płynnie porozumiewający się po włosku.

Klubowicze na każdym poziomie znajdą interesujące treści do nauki i powtórki. Bo nie zapominajmy, że choć znamy język to cały czas musimy go powtarzać i ćwiczyć 😉 Zapominamy o pewnych tematach lub jeśli nie są nam aktualnie potrzebne pomijamy je w trakcie nauki.

Jeśli jesteś osobom dopiero zaczynającą naukę to nie martw się, bo w Klubie poprowadzę Cię krok po kroku. Dowiesz się od czego zacząć, wspólnie ustalimy plan działania i zaczniesz swoją Włoską Przygodę.

Posłuchaj nagrania i dowiedz się jakie treści do nauki znajdzie osoba poczatkująca, osoba już ucząca się włoskiego i osoba zaawansowana. A jeśli nadal masz pytania zdaj je w komentarzu 💬

Pamiętaj, że zapisy do Klubu Włoskiego są ograniczone w czasie. Jeśli nie zdążysz się zapisać będziesz musiał/-a czekać do kolejnej edycji. Szkoda stracić czas, który mogłeś/-aś wykorzystać na efektywną naukę języka. Nie odkładaj kolejny raz nauki włoskiego na później. Okres jesienno-zimowy jest idealnym momentem na rozpoczęcie nauki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top