Nowości w Klubie włoskiego

Nowości w Klubie Włoskiego!

Dzisiejsze spotkanie w całości poświęcone zostało Klubowi włoskiemu i nauce w Klubie. 1 lutego ruszyły zapisy do Klubu, które trwać będą, aż do walentynek, czyli do 14 lutego do północy. Więc macie szansę, aby zacząć naukę na całego w Klubie włoskiego!

Z tego wpisu dowiesz się przede wszystkim:

  1. czym dokładnie jest Klub włoskiego, jeśli jeszcze go nie znasz
  2. jak można uczyć się wraz z klubem
  3. jakie nowości czekają na nowych Klubowiczów
  4. jak można przetestować klub i materiały z klubu całkowicie za darmo 🙂

Czym jest Klub włoskiego?

Klub to nie jest kurs włoskiego, w którym omawiam jeden temat. Klub to autorska platforma dzięki, której w zależności od tego na jakim jesteście poziomie możecie podążać różnymi ścieżkami.

Wszystko zależy od tego jaki jest Wasz główny cel w nauce języka. W klubie otrzymujecie moje wsparcie jako lektora, cały czas nad Wami czuwam i wspieram. Odpowiadam na Wasze pytania, wyjaśniam i pomagam jeśli coś jest nie jasne. Ale nie są to typowe lekcje indywidualne czy grupowe z lektorem, ponieważ nie prowadzę tak dosłownie za rękę czy zadaję zadania do wykonania.

Największy udział w nauce jest oczywiście Wasz, to przede wszystkim Wasze zaangażowanie i chęci sprawią, że nauka będzie efektywna. Ponieważ ja dostarczam Wam wszystkie niezbędne narzędzia do nauki i całą bibliotekę treści, materiałów czy kursów i webinarów.

Jak można uczyć się wraz z Klubem?

W trakcie spotkania opowiadam jak może wyglądać nauka w Klubie oraz odpowiadam na Wasze pytania. W Klubie możecie uczyć się na przykład z materiałami autentycznymi do których dokładam dodatkowe słowniczki czy zadania, z materiałami muzycznymi czy też z materiałami z wyzwania do serialu Zero. Próbka materiałów z serialu czekać na Was będzie w darmowym kursie zapoznawczym, więc sprawdźcie koniecznie. Znajdziecie klika moich rad jak można to w ciekawy sposób zorganizować lub np. jak zacząć naukę np. od wyzwania 3 tygodnie z włoskim.

Jakie nowości czekają na Klubowiczów?

Przede wszystkim postawiłam na naukę krok po kroku i komunikację, która przyda się przede wszystkim wyjeżdżając do Włoch. O czym mowa:

  • O kursie „Przyimki krok po kroku” czyli nowy kurs dostępny w dziale PREPOSIZIONI. Kurs będzie idealnym uzupełnieniem materiałów, które już znajdziecie w dziale. Ponieważ w kursie przerobicie poszczególne zastosowania przyimków, właśnie krok po kroku.
  • O kursie przedwyjazdowym do Włoch, który przez 6 miesięcy przygotowywać będzie Was pod kątem komunikacji i aspektów kulturowych. Tu nie będziecie uczyć się teorii czy gramatyki. Po tym kursie na pewno odnajdziecie się i dogadacie się bez problemu we Włoszech nawet, gdy nie znacie języka.

Jeśli przesłuchacie całe nagranie dowiecie się też o innych nowościach i zmianach w Klubie. Przede wszystkim o wprowadzanych od tej edycji ścieżek gramatycznych, w tej edycji znajdziecie już ścieżkę dla poziomu A1! A pozostałe wprowadzane będę w tym roku!

Jak możesz przetestować Klub?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Klubie to teraz macie na to świetną okazję, ponieważ przygotowałam kurs i webinar z których skorzystać możecie całkowicie za darmo. Dzięki temu przetestujecie Klub od A do Z i sprawdzicie jak wygląda nauka ze mną i moimi autorskimi materiałami.

  • udostępniam bezpłatnie kurs zapoznawczy Klubu włoskiego, czyli miejsce, w którym sprawdzicie jak wygląda Klub od środka, zobaczycie jak wygląda nauka z każdym z działów, ponieważ przygotowałam dla Was specjalne filmy wprowadzające. A wisienką będę udostępnione materiały i lekcje do nauki włoskiego. Z kursu zapoznawczego możecie korzystać, aż do zamknięcia zapisów czyli do 14 lutego do północy.
  • organizować będę darmowy webinar tematem będą  Zaimki dopełnienia bliższego (pronomi diretti) 10 lutego o godz. 20.00. Na webinarze poznacie jak zawsze tylko praktyczne przykłady do wykorzystania na co dzień i otrzymacie materiały na których będziemy pracować w trakcie spotkania. Nie możecie tego przegapić, bo webinar dostępny będzie tylko przez 24 godziny.

Aby móc uczestniczyć w webinarze i kursie wystarczy zapisać się na listę osób zainteresowanych Klubem TUTAJ. Link do kursu otrzymacie w pierwszym mailu, natomiast link do webinaru otrzymacie 10 lutego!

Pamiętajcie, że macie tylko dwie okazje w roku, aby dołączyć do Klubu włoskiego! Kolejna dopiero na jesień! Wskakujcie do nagrania, aby dowiedzieć się więcej o Klubie!

Pamiętajcie, że drzwi Klubu otwarte są tylko do 14 lutego do północy! Nie czekajcie do ostatniego momentu i zapiszcie się już dziś do Klubu włoskiego!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top