O kursie przedwyjazdowym - włoski w podrozy

O Kursie Przedwyjazdowym – włoski w podróży

Dziś opowiem Ci przede wszystkim o nowym Kursie przedwyjazdowym – włoski w podróży, który miał parę dni temu premierę i aktualnie dostępny jest w niższej cenie przedsprzedażowej.

Włoski w podróży to kurs w ramach, którego chciałam połączyć wiedzę związaną ze słownictwem i komunikacją we Włoszech z informacjami kulturowymi, które są potrzebne turystom, którzy podróżują do Włoch. Nie jest to wiedza podręcznikowa, a typowo praktyczna wiedza, którą każdego dnia wykorzystasz pod kątem języka i komunikacji. Nie skupiałam się tu na gramatyce, która w trakcie podróżowania jest mniej potrzebna.

W kursie dostępne są gotowe rozmówki i cała baza słownictwa, która przyda się na różnych etapach włoskiego podróżowania. Kurs ma uchronić Cię przed wpadkami związanymi ze zwyczajami włoskimi. Dlatego w Kursie stawiam duży nacisk na kulturę Włoch, ciekawostki związane z Włochami oraz tipy podróżnicze jak podróżować.

Jakie ciekawostki znajdziesz w kursie: w jakich godzinach warto robić różne rzeczy, ponieważ włosi mają swoje godziny choćby na obiad i nie pokrywają się one z godzinami obiadów znanymi z Polski. Ciekawostki związane z podróżowaniem np. wypożyczonym samochodem związane z prawem, mandatami ect.

Wiedza w kursie podzielona jest tematycznie na sześć modułów i znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje jak:

  • zamawiać jedzenie w restauracji
  • kupować bilety w automacie czy przez stronę internetową
  • poruszać się i pytać o drogę
  • zgłosić zagubienie bagażu i nie tylko.

To kopalnia wiedzy, która pomoże Ci podróżować ze spokojem i przygotuje Cię na wszystkie nie przewidziane sytuacje. Co ważne w kursie nie są dostępne tylko materiały pdf – ponieważ to interaktywny kurs na platformie do której masz dostęp 24/7 z każdego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu.

W kursie znajdziesz materiały audio i video, interaktywne zadania, wszystko po to aby urozmaicić naukę włoskiego. Kurs dostępny był tylko w ramach Klubu włoskiego czyli interaktywnej platformy do nauki języka włoskiego. Natomiast teraz możesz kupić sam kurs i otrzymać dożywotni dostęp do jego aktualizacji.

Szczegóły Kursu Przedwyjazdowego – włoski w podróż możesz poznać bliżej wchodząc na stronę TUTAJ. Sprawdź wszystkie dostępne lekcje w kursie oraz przetestuj trzy przykładowe lekcje, aby zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja nauka z kursem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top