Trzy najczęściej mylone włoskie wykrzyknienia

O trzech najbardziej mylonych włoskich wykrzyknieniach

Dziś opowiem Wam o trzech najbardziej mylonych włoskich wykrzyknieniach, które są najczęściej problematyczne w trakcie nauki języka włoskiego! Czym są wykrzyknienia? Na pewno kojarzysz wypowiadane przez Włochów często w rozmowie:

  • Uffa!
  • Dai!
  • Mah!

Właśnie te trzy wykrzyknienia poznasz na spotkaniu! Na swoim szkoleniu o wykrzyknieniach mówiłam o ponad 60, ale tu chciałabym się skupić na tych najczęściej mylonych. Włoskie wykrzyknienia, o których wspomnę to wykrzyknienia, które w języku polskim brzmią podobnie, ale znaczą coś zupełnie innego. Bądź brzmią podobnie jak inne włoskie słowo.

Warto je znać i używać, aby brzmieć jak Włoki. A przecież ucząc się języka włoskiego zależy nam na tym 😉 Prawda? Zobaczcie pełne nagranie spotkania 👇

Jeśli interesuje Cię nauka włoskich wykrzyknień to zostawiam Ci link do szkolenia o którym mówiłam w trakcie nagrania. Znajdziesz w nim ponad 60 włoskich wykrzyknień, które spotkasz na co dzień w szkole, w pracy, w telewizji czy na ulicy. A część z nich ma różne znaczenia, więc jeśli chcesz brzmieć jak włosi wskakuj na szkolenie.

Przeczytaj koniecznie pozytywne opinie osób, które już wzięły udział 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top