Q&A o Klubie Włoskiego

Q&A o Klubie włoskiego

Q&A o Klubie włoskiego to spotkanie Live na, którym odpowiadam na nurtujące Was pytania na które nie znaleźliście odpowiedzi. Pytania są bardzo różne, więc warto zajrzeć do nagrania, bo może znajdziecie odpowiedź na temat, który jest dla Was niejasny. Na nagraniu odpowiadam m.in. na takie pytania jak:

  • czy jak wykupię miesięczną subskrypcję, to muszę z niej skorzystać od razu czy mogę później?
  • czy można przedłużyć dostęp po 4 miesiącach?
  • co jeśli nie zdążę przerobić całości?
  • przez jaki czas mam dostęp do Wyzwania “3 tygodnie z włoskim”?
  • czy Klub będzie odpowiednim miejscem dla syna, który pisze za rok maturę?
  • na ile rat można rozłożyć opłatę za Klub?
  • ile osób może korzystać z jednego konta?

Jeśli na stronie Klubu Włoskiego lub w trakcie Live’a nie znaleźliście odpowiedzi na swoje pytanie to pamiętajcie, że możecie je zadać w komentarzu pod wpisem, na Facebooku, Instagramie czy mailowo 😉 Jeśli wolisz zadzwonić również nie ma najmniejszego problemu 🙂 Pamiętaj tylko, że ze względu na prowadzone lekcje nie zawsze będę mogła odebrać. Ale na pewno oddzwonię jak najszybciej!

💥Co ważne przedłużam też możliwość zapisu do Klubu Włoskiego do końca tygodnia czyli 13 czerwca💥Więc jeśli dopiero dowiedziałeś/-aś się o Klubie to masz czas, aby na spokojnie się z nim zapoznać!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top