Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Klubu Włoskiego 1-14 luty! Sprawdź co na Ciebie czeka.

Klub włoskiego znowu otwiera swoje drzwi dla Ciebie! To kolejna edycja i liczne zmiany, o których możesz przeczytać w moich mailach oraz na klubowej stronie.

Zapisy do Klubu trwają tylko do 14 lutego do północy, więc ich nie przegap, bo będzie się działo!

W tej edycji przygotowałam dla Ciebie nowości takie jak:

  • 6-miesięczny Kurs przedwyjazdowy, który sprawi, że nawet osoba nie mówiąca słowa po włosku dogada się w prawie każdej sytuacji,
  • Kurs Przyimki krok po kroku, czyli od zera do Preposizioni 😉
  • indywidulane konsultacje ze mną w trakcie pobytu w Klubie, na których opracowywać będziemy Twój indywidualny plan nauki
  • ścieżka edukacyjna dla poziomu A1 (a kolejne poziomy dodawać będę sukcesywnie w trakcie roku 😉)
  • nowe pakiety zakupu subskrypcji czyli na 6 i 12 miesięcy dla osób, które chcą „więcej i bardziej” oraz pakiet 6-tygodniowy na zakup tylko jednej wybranej ścieżki wyzwania „3 tygodnie z włoskim”, czyli ulubionego wyzwania Klubowiczów (i nie tylko!).

To oczywiście nie wszystko, bo każdego dnia tworzę dla Klubowiczów nowe materiały. W Klubie masz możliwość otrzymania materiałów do nauki na konkretny problem lub temat, który wskażesz. Bo Klub to miejsce szyte na miarę Twoich potrzeb! I to nie żart, a fakt! 😊

Pamiętaj, że to Ty decydujesz kiedy i czego będziesz się uczyć. Możesz wykorzystać wolne 15 minut lub zaplanować naukę konkretnie pod Twój plan dnia. Już nie musisz się obawiać czy dasz radę, czy znajdziesz czas. Uczysz się wtedy, kiedy masz na to ochotę, bo Klub jest dostępny 24/7!

Nie czekaj zbyt długo i zacznij już dziś naukę w Klubie włoskiego! Przekuj marzenia o znajomości włoskiego na realny plan na 2022 rok, a ja będę przy Twoim boku wspierać Cię w tej decyzji.

Czekam na Ciebie w Klubie! Jeśli masz pytania pisz śmiało!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top