Serial Zero na Netflixie

Serial “Zero” na Netflixie

Czy serial “Zero” na Netflixie to dobry materiał do nauki języka włoskiego? Tak! Często pytacie czy nauka z włoskich filmów to dobre rozwiązanie. Jeśli szukacie włoskiego serialu, który będzie idealny jeśli dopiero zaczynacie się osłuchiwać z językiem włoskim – to jest właśnie “Zero”, dostępny na Netflixie od około miesiąca. Znajdziecie w nim język młodzieżowy ze wstawkami języka potocznego i slangu. Natomiast mało jest tu dialektu. Dlatego też to świetna propozycja na początek do nauki. Warto od samego początku oglądać serial bez napisów, aby osłuchać się z językiem.

Zanim jednak przejdziemy do meritum…

  • dzisiaj zaczynamy Serialowe Wyzwanie oparte właśnie o serial “Zero” w Klubie Włoskiego – raz na tydzień otrzymasz pakiet materiałów i ćwiczeń do danego odcinka. Materiału będzie dużo, więc pracy z odcinkiem będzie na cały tydzień 😉 Wyzwanie trwać będzie, aż 3 miesiące. Dodatkowo w trakcie zrobimy sesję Q&A oraz do pobrania będą dodatkowe materiały. To będzie fantastyczne wyzwanie!
  • dzisiaj znowu otworzyliśmy drzwi do Klubu włoskiego. Pamiętaj, że to świetne miejsce do nauki języka włoskiego. Wszystkie niezbędne materiały w jednym miejscu! Uczysz się kiedy chcesz, o każdej porze i z każdego miejsca na ziemi 24/7. Z dostępem do opieki i pomocy lektora!

W nagraniu poniżej omawiam o czym w ogóle jest serial oraz dlaczego uważam, że to dobry serial do nauki języka (dużo lepszy w porównaniu z innymi dostępnymi na Netflixie). Dlatego serdecznie zapraszam Was do nagrania! Może przekonam Cię do nauki z serialu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top