la vaccinazione - szczepienia po włosku

Szczepienia po włosku

Dziś na naszym spotkaniu Live poruszyłam ważny temat czyli szczepienia po włosku. Jest to aktualnie tematyka bardzo często poruszana na forum ze względu na sytuację w kraju i na świecie. Sama też ostatnio zdecydowałam się na szczepienie w związku z tym stwierdziłam, że to dobry pomysł, aby porozmawiać o szczepieniach i pokazać Wam różnice we włoskim słownictwie 😉

Myślę, że lekcja będzie bardzo przydatna, bo Moi uczniowie (i pewnie nie tylko) strasznie mylą się i nieprawidłowo używają włoskich odpowiedników 😉 Więc będzie to ciekawa lekcja dla każdego. Natomiast po jej zakończeniu na samym dole czeka na Ciebie króciutkie ćwiczenie.

Będzie jak zwykle też wesoło, bo poruszę temat nie tylko szczepień dla ludzi. Znajdzie się też parę słów o krowach🐄 i mleku 🥛. Więc koniecznie zobacz co dla Ciebie przygotowałam 😁👇

Zanim sprawdzisz ile udało Ci się zapamiętać słownictwa z Live’a zobacz co nowego pojawiło się ostatnio w sklepie Po Prostu Włoski!

Co nowego?

  • 13 maja o godz. 18.30 odbędzie się szkolenie na ŻYWO – “Jak wyrażać konieczność po włosku?”, aktualnie możesz kupić je w niższej cenie. Ale śpiesz się niższa cena obowiązuje tylko przed jego rozpoczęciem 😉 Szkolenie znajdziesz w SKLEPIE!
  • Już za tydzień 17 maja Premiera PRZYIMKOWO 3! Jeśli nie chcesz przegapić startu zapisz się na listę oczekujących i zyskaj mały Bonus 😉 LISTA ZAINTERESOWANYCH!
  • Mam też wspaniałą propozycję dla każdego kto w Dniu Matki chciałby powiedzieć swojej mamie, że jest najważniejsza! Kubki “Di mamma ce n’è una sola” czyli “Mama jest tylko jedna” w PRZEDSPRZEDAŻY do 16 maja! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój prezent dotrze na czas;) WSKAKUJ DO SKLEPU!

Sprawdź ile udało Ci się zapamiętać:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top