To ostatni dzwonek na dołączenie do Klubu w ramach subskrypcji półrocznej i rocznej.

Jeśli dołączysz do Klubu, to masz gwarancję, że:

  • poszerzysz swoją wiedzę niezależnie od poziomu znajomości języka!
  • otrzymasz materiały, które zorganizowane są tematycznie z oznaczeniem poziomu trudności tak, aby ułatwić Ci ich bezproblemowe znalezienie i naukę!
  • będziesz uczyć się kiedy masz na to ochotę i czas, z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Bez umawiania spotkań z lektorem, bez wychodzenia z domu, ale co najważniejsze – regularnie i we własnym tempie!
  • ilość materiałów w Klubie będzie cały czas się powiększać, ponieważ każdego dnia Klub jest rozbudowywany o kolejne kursy, szkolenia, ścieżki edukacyjne

Pamiętaj! Jeśli tylko rozpoczniesz systematyczną naukę i poświęcisz swój czas Twoja ciężka praca wróci do Ciebie z nawiązką. Dbaj o dobre nawyki w nauce i zaczynaj dzień z Klubem Włoskiego!

Nawet 15 minut poświęcone na naukę włoskiego robi (i zrobi) ogromną różnicę. Może nie zauważysz zmian jutro, ale za pół roku NA PEWNO! 💪

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top