C’è ci sono è sono – Quiz!

Quiz C’è, ci sono, è sono

Dzisiaj przygotowałam dla Was quiz na czasowniki essere i esserci. Zadanie polega na odpowiednim wyborze pomiędzy c’è, ci sono, è, sono. W sumie to mam propozycję, możesz spróbować zrobić test i jeśli nie pójdzie zbyt dobrze to dopiero wtedy przeczytaj wpis o różnicy między czasownikami essere i esserci.

No…chyba że nie czujesz się na siłach 😉 Wtedy najpierw go przeczytaj, a potem zrób test żeby sprawdzić swoją wiedzę. Pamiętaj, że w przypadku niejasności wystarczy napisać jaki masz problem w komentarzu, na pewno odpowiem.

No to powodzeniain bocca al lupo!

Jak Ci poszło? 🙂

Kurs essere czy esserci?

Jeśli chcesz jeszcze bardziej uporządkować swoją wiedzę na temat essere i esserci, koniecznie zajrzyj na moją platformę, gdzie przygotowałam kurs online na ten temat.

E-infografiki pakiet 1

Elektroniczne notatki wizualne

Chcesz mieć zawsze pod ręką ściągę zawierającą zasady używania essere i esserci? Przygotowałam dla Ciebie pakiet notatek wizualnych, które możesz sam wydrukować.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top