quiz z włoskiego

Quiz: włoskie pułapki językowe #1

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię pułapki językowe (Ci, którzy uczą się ze mną włoskiego pewnie już dawno to zauważyli) 😉 Ale przejdźmy do rzeczy! Dzisiaj przygotowałam kolejny quiz – tym razem związany z włoskimi pułapkami językowymi, głównie takimi związanymi z poprawną pisownią różnych wyrażeń, ale nie tylko 😉

Jeśli pojawią się jakieś niepewności co do prawidłowych odpowiedzi (np. jeśli nie będziecie wiedzieli dlaczego to, co wybraliście jest niepoprawne, to zadajcie mi pytanie w komentarzu lub mailowo), a teraz do dzieła!

Allora, com’è andata? = Jak poszło?

Na zakończenie przypominam o poprzednich quizach:

i wpisach na temat włoskich pułapek językowych: trochę ich było więc jeśli chcecie sobie je przypomnieć, wystarczy wejść w kategorię bloga o nazwie pułapki językowe.

Pamiętajcie, aby być na bieżąco z nowościami w Po Prostu Włoski i nowymi wpisami, czy materiałami do nauki włoskiego zapiszcie się na mój cotygodniowy newsletter. Osoby obecne na moim newsletterze otrzymają dostęp do darmowych materiałów, a także dodatkowe zniżki na wybrane produkty elektroniczne dostępne na poprostuwloski.pl

Kliknijcie poniżej i dołączcie do społeczności pasjonatów języka włoskiego!

2 opinie w “Quiz: włoskie pułapki językowe #1”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top