quiz z włoskiego

Quiz: włoskie pułapki językowe #1

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię pułapki językowe (Ci, którzy uczą się ze mną włoskiego pewnie już dawno to zauważyli) 😉 Ale przejdźmy do rzeczy! Dzisiaj przygotowałam kolejny quiz – tym razem związany z włoskimi pułapkami językowymi, głównie takimi związanymi z poprawną pisownią różnych wyrażeń, ale nie tylko 😉

Jeśli pojawią się jakieś niepewności co do prawidłowych odpowiedzi (np. jeśli nie będziecie wiedzieli dlaczego to, co wybraliście jest niepoprawne, to zadajcie mi pytanie w komentarzu lub mailowo), a teraz do dzieła!

Allora, com’è andata? = Jak poszło?

kurs przedwyjazdowy

Na zakończenie przypominam o poprzednich quizach:

i wpisach na temat włoskich pułapek językowych: trochę ich było więc jeśli chcecie sobie je przypomnieć, wystarczy wejść w kategorię bloga o nazwie pułapki językowe.

Bardzo dużo się dzieje w tym okresie – z pewnością przed Świętami chcę uruchomić newsletter i mam już gotowy dla Was pierwszy prezent – jest nim lista czasowników z tłumaczeniami 😉 gotowa do wydruku żeby mieć ją zawsze pod ręką. Chcecie? 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Przewiń do góry