Garstka nowości - Po Prostu Włoski

Garstka nowości #1

Ciao 🙂

Dzisiejszy wpis będzie mniej merytoryczny bo będzie to po prostu garstka ogłoszeńw związku ze zmianami jakie nastąpiły u mnie 🙂

1. Nowy wygląd bloga

Zapewne pamiętacie jak wyglądała poprzednia wersja 🙂

[carousel_slide id=’527′]

Postanowiłam troche ulepszyć ten wygląd. Jak Wam się podoba obecna wersja?

Gdy pokazywałam komuś mojego bloga to najczęściej było mi zarzucane, że nigdzie nie ma mojego zdjęcia – poprawiłam to 🙂

2. Nowa struktura bloga

Zmieniły się trochę zakładki i treści, które się na nich znajdują. W tej kwestii będą jeszcze kolejne zmiany w niedalekiej przyszłości (będę dawać o tym znać).

Co się zmieniło?

  1. dodałam więcej informacji w sekcji O mnie – niedługo pojawi się jeszcze link do wywiadu, którego udzieliłam całkiem niedawno 😉
  2. uzupełniłam opis zakładek w sekcji O stronie i ulepszyłam zakładkę kontakt
  3. usunęłam zakładkę “Galeria” – fiszki językowe i gramatyczne, które tam umieszczałam będą pojawiać się tylko na Instagramie i w odpowiednich folderach na profilu Google Plus – zapraszam do obserwowania 🙂
  4. dodałam zakładkę lekcje włoskiego

3. Anonimowe opinie

Często gdy proszę o wasze opinie widzę, że przeszkadza fakt, że najprościej zrobić to w komentarzu, a do tego trzeba się ujawnić :). Uruchomiłam dodatkowe narzędzie, dzięki któremu możecie całkowicie anonimowo do mnie napisać: wystarczy kliknąć tutaj.

4. Regularne wpisy

Założyłam sobie ambitny cel publikowania 2 wpisów tygodniowo – w każdy poniedziałek i w każdy czwartek. Co powiecie o takiej częstotliwości i o takich dniach? Piszę dla Was, więc dajcie znać czy to jest ok, czy jednak wolicie rzadziej/częściej, czy w inne dni. Jestem otwarta na wasze propozycje. Przypominam, że możecie do mnie napisać przez formularz kontaktowy albo stronę SayAtMe całkowicie anonimowo.

5. Plany na bliską przyszłość

Planuję duuuuużo rzeczy, z takich najbliższych będzie na pewno uruchomienie Newslettera (jeszcze w listopadzie) oraz wyzwanie o rzeczownikach i kurs online o rodzajnikach (o tym jeszcze podam więcej informacji wkrótce, planowany start styczeń/luty 2018).

6. Ankieta

Stworzyłam ankietę, której uzupełnienie zajmie Ci chwilę. Jest to 6 pytań (nieobowiązkowych), które bardzo mi pomogą tworzyć jeszcze lepsze treści dla Ciebie (jeżeli nie chcesz to nie zamykaj strony, na końcu jest niespodzianka!). Możesz ją wypełnić tu na stronie lub przejść tutaj.

 

powered by Typeform

7. Maskotka

Skoro chcę zacząć tworzyć też inne treści, tj. Newsletter i kursy, doszłam do wniosku, że potrzebna nam maskotka 🙂 Przedstawię ją oficjalnie we wpisie w ten czwartek, ale od jutra na Fanpage’u i Instagramie pojawią się wpisy, żeby nadać mu jakieś imię.

8. Wyszukiwarka

W górnym pasku po prawej stronie znajduje się wyszukiwarka – to Wam pozwoli łatwiej i szybciej znaleźć treści, które Was interesują.

Czekam na Wasze uwagi i komentarze! 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top