Wątpliwości przyimkowe #5

Wątpliwości przyimkowe #5

Dzisiaj będziemy rozmawiać o wątpliwościach przyimkowych, a konkretnie będę chciała rozwiać Wasze wątpliwości, które mieliście szansę zgłaszać mi przed Live’em.

Czyli dzisiejsze spotkanie będzie poświęcone właśnie przyimkom 😃 Więc jeśli przyimki spędzają Wam sen z powiek to dzisiejsze spotkanie jest dla Was! Zapraszam do obejrzenia nagrania 🙂

Jeśli macie dodatkowe pytania to możecie zadawać je w komentarzach 😉 W trakcie spotkania wspominam Wam o poradniku przyimkowym, który stworzyłyśmy razem z Karoliną. Aby otrzymać video poradnik jak pracować z Przyimkowo na poziomie A2-B1 możecie się zapisać na stronie Preposizioni na listę zainteresowanych. Otrzymacie video oraz ćwiczenia na swojego maila.

Pamiętajcie też, że to kolejne spotkanie z tego cyklu. Więc jeśli tematyka Was interesuje to zapraszam Was do pozostałych wpisów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top