Wątpliwości przyimkowe

Wątpliwości przyimkowe #6

Dziś zapraszam Was na kolejne spotkanie, na którym będziemy rozmawiać o wątpliwościach przyimkowych. A konkretnie będę rozwiać Wasze wątpliwości, które zgłaszacie mi w trakcie nauki włoskiego.

Więc jeśli przyimki spędzają Ci sen z powiek to dzisiejsze spotkanie jest dla Ciebie, ponieważ w całości będzie poświęcone przyimkom!

Omawiane przyimkowe wyrażenia:

  • mettersi al lavoro
  • mettersi a lavorare
  • provare a/cercare di fare qualcosa
  • al mondo / nel mondo

Jeśli masz dodatkowe pytania to możesz zadawać je w komentarzu do nagrania. Pamiętaj też, że to kolejne spotkanie z tego cyklu. Więc jeśli tematyka przyimków Cię interesuje to zapraszam Cię do pozostałych wpisów.

Zapraszam Cię również do obserwowania strony Przyimki włoskie – Le preposizioni italiane, na której dostępne są już do pobrania bezpłatne materiały związane z włoskimi przyimkami dla poziomów A1/A2, A2/B1 i B2/C1.

👉 Wraz z Karoliną Język włoski na dobranoc przygotowałyśmy ćwiczenia do pobrania wraz z materiałem wideo, w którym omawiamy 10 zdań z przyimkami. W materiale wideo wspólnie sprawdzamy poprawne odpowiedzi i omawiamy zasady i ciekawe konstrukcje językowe, które zostały wykorzystane w tych przykładach. 📝 Pokazujemy jak w praktyce wygląda nauka z zeszytami ćwiczeń z serii Przyimkowo.

Jeśli macie ochotę wykonać wspólnie ćwiczenie lub po prostu zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości praca z zeszytami ćwiczeń Przyimkowo, to wskakujcie na stronę Preposizioni i zapiszcie się na listę. A przyimkowe ćwiczenie wraz z wideo czekać będzie na Twoim mailu 😊

To też ostatni moment, aby zgarnąć Przyimkowe zeszyty ćwiczeń w niższej cenie, więc wskakujcie do sklepu.

Zobacz też co jest w moim przyimkowym sklepie 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Scroll to Top