Nauka języka włoskiego z bajek

Fajnie się złożyło – dzisiaj 1 czerwca i widzimy się na Chiacchiere italiane, więc musiałam wykorzystać sytuację i poruszyć temat korzyści jakie daje nauka języka z bajek. Będzie trochę o oglądaniu bajek, a także trochę o czytaniu. Zanim przejdziesz do oglądania i czytania chcę tylko zaznaczyć, że wyrażam tu moją opinię i masz prawo się z nią nie zgodzić. Mimo to, uważam, że każdy wyniesie coś dla siebie z tego spotkania.

Quattro chiacchiere to cykliczne spotkanie, które odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 na moim Fanpage’u i Instagramie. Spotkanie służy do informowania o tym co nowego dzieje się w ramach Po Prostu Włoski, ale również zawiera jakąś mini lekcję włoskiego. Żeby każdy znalazł coś dla siebie czasem te spotkania odbywają się po polsku, a czasem po włosku.

Co nowego:

  • na stronie preposizioni.pl do pobrania jest nowy darmowy materiał, który otrzymać możesz w podziękowaniu za zapis na newsletter. Jeśli jeszcze nie należysz do “przyimkowej społeczności” zapisać możesz się tutaj.

Nauka języka włoskiego z bajek – Chiacchiere italiane #35:

W tym spotkaniu mówię o:

  • pozytywnych i negatywnych stronach oglądania bajek
  • czytaniu bajek i książek dla dzieci
  • tym co nam daje taka forma nauki
  • różnicach w przyswajaniu informacji między dziećmi, a dorosłymi

Materiały, o których wspomnę na spotkaniu:

Zobacz również inne wpisy na blogu, które związane są z bajkami:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top