Śmieszne życzenia noworoczne po włosku

Śmieszne życzenia noworoczne po włosku

W ubiegłym tygodniu pisałam o życzeniach świątecznych, nie wliczając w to Sylwestra i Nowego Roku. Dlatego dzisiaj wracamy do tematu życzeń, ale w innej odsłonie: nie będą to klasyczne życzenia jak Buon Anno, lecz będą to śmieszne życzenia noworoczne, które przetłumaczę z tego źródła.

Wielką klasyką proponowaną też w tym artykule są życzenia w formie

Ti auguro un nuovo anno: che sia 2018 volte migliore di quello passato!

Życzę Ci Nowego Roku: żeby był 2018 razy lepszy niż poprzedni.

Dla spóźnialskich – per chi è in ritardo

Conosco già i tuoi propositi per il nuovo anno: portare a termine quelli del 2000!

Co oznacza znam już Twoje cele na Nowy Rok: doprowadzić do końca te z 2000!

Na stronie, którą podałam na początku tego wpisu jest jeszcze kilka innych zdań – możecie spróbować sami je przetłumaczyć, a w razie problemów zwrócić się z tym do mnie 😉

Nie chcę się rozpisywać i poruszać ciężkich tematów – koniec roku to czas podsumowań i planowania kolejnego roku – pełną parą wracamy w styczniu do nauki 🙂 Dla mnie ostatnie kilka miesięcy były bardzo intensywne, dlatego też i ja potrzebuję trochę doładować swoje baterię żeby w nowym roku jeszcze bardziej rozwinąć ten blog i Twoje umiejętności związane z językiem włoskim.

Jeśli chcesz mi coś powiedzieć, coś Ci się nie podoba na blogu albo chciałbyś żeby wpisy dotyczyły innych tematów to napisz do mnie – ja naprawdę robię to dla Ciebie 🙂 Możesz to zrobić przez tradycyjne formy kontaktu, ale też anonimowo klikając tutaj.

Liczę na Twoją opinię 🙂

1 opinia w “Śmieszne życzenia noworoczne po włosku”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Twój koszyk
Zapisz się na listę oczekujących Interesuje Cię ten produkt, a nie jest teraz dostępny? Pozostaw nam e-mail, a otrzymasz powiadomienie gdy produkt pojawi się w sklepie. Już teraz zapisz się na listę oczekujących!
Scroll to Top